See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa endoprotez oraz innych implantów (elementów).
Description: 1. Temat: Dostawa endoprotez oraz innych implantów (elementów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 poz. 793), dalej zwanej ustawą. 4. Zamawiający, nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy w trakcie realizacji zamówienia. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia – w każdej części zamówienia – przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. 8. Zgłoszenie o którym mowa w pkt 5.1.12 (Warunki udzielenia zamówienia; Warunki zgłoszenia: Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane) - dotyczy rejestracji podmiotu na portalu na którym prowadzone jest postępowanie. 9. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie określonym w art. 57 pkt 2 ustawy Pzp. 10. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). 11. W prowadzonym postępowaniu zastosowano kryterium ceny jako jedyne kryterium oceny ofert. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - wymagania jakościowe (odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia), o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy oraz załączniku do niego. Kryterium (100% cena) zastosowano z uwagi na określenie w przedmiocie zamówienia standardów jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia. Wykonawcy posiadając jednoznaczne wytyczne, zawarte w opisie przedmiotu zamówienia mogą jedynie konkurować ceną. Zamówienie polega na realizacji dostaw wg jednoznacznych parametrów jakościowych opisanych w specyfikacji zamówienia.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja odbywa się przy użyciu Platformy (https://msor.ezamawiajacy.pl) oraz poczty elektronicznej. Szczegóły dotyczące sposobu porozumiewania się Zamawiającego i Wykonawców zostały określone w SWZ. 2. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://msor.ezamawiajacy.pl/pn/MSOR/demand/299666/notice/public/details. 3. Wykaz wszystkich oświadczeń i dokumentów wymaganych w niniejszym zamówieniu oraz formy i zasady ich składania szczegółowo opisane zostały w SWZ. 4. W SWZ znajdują się również informacje na temat zasad składania dokumentów przez: podmioty wspólnie ubiegające się o udzielenie zamówienia oraz Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP). 5. Dokładny termin związania oferta został wskazany w pkt 21 SWZ (oraz 2.1.4. ogłoszenia).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141750 Artificial joints
Additional classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants, 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część (pakiet) 1: Implant do stabilizacji stawu barkowo-obojczykowego
Description: Część (pakiet) 1: Implant do stabilizacji stawu barkowo-obojczykowego (zadania zgodnie z OPZ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część (pakiet) 2: Zestaw implantów do operacji barku
Description: Część (pakiet) 2: Zestaw implantów do operacji barku (zadania zgodnie z OPZ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część (pakiet) 3: Zestaw implantów do zabiegów małoinwazyjnych w obrębie stopy
Description: Część (pakiet) 3: Zestaw implantów do zabiegów małoinwazyjnych w obrębie stopy (zadania zgodnie z OPZ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część (pakiet) 4: Spacer do nienaprawialnego barku
Description: Część (pakiet) 4: Spacer do nienaprawialnego barku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część (pakiet) 5: Endoproteza anatomiczna stawu rzepkowo-udowego
Description: Część (pakiet) 5: Endoproteza anatomiczna stawu rzepkowo-udowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część (pakiet) 6: Elementy uzupełniające (zadania zgodnie z OPZ)
Description: Część (pakiet) 6: Elementy uzupełniające (zadania zgodnie z OPZ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część (pakiet) 7: Implanty do wypełniania ubytków chrząstki oraz membrana do odbudowy ubytków skóry
Description: Część (pakiet) 7: Implanty do wypełniania ubytków chrząstki oraz membrana do odbudowy ubytków skóry (zadania zgodnie z OPZ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 7
Lot: LOT-0009
Title: Część (pakiet) 8: Nośnik antybiotyków
Description: Część (pakiet) 8: Nośnik antybiotyków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 8
Lot: LOT-0010
Title: Część (pakiet) 9: Endoprotezy stawu kolanowego
Description: Część (pakiet) 9: Endoprotezy stawu kolanowego (zadania zgodnie z OPZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 9
Lot: LOT-0011
Title: Część (pakiet) 10: Endoproteza poresekcyjna kości miednicy typu custom made
Description: Część (pakiet) 10: Endoproteza poresekcyjna kości miednicy typu custom made. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 10
Lot: LOT-0012
Title: Część (pakiet) 11: Stabilizacja międzytrzonowa odcinka szyjnego
Description: Część (pakiet) 11: Stabilizacja międzytrzonowa odcinka szyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 11
Lot: LOT-0013
Title: Część (pakiet) 12: Stabilizacja międzytrzonowa odcinka szyjnego
Description: Część (pakiet) 12: Stabilizacja międzytrzonowa odcinka szyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 12
Lot: LOT-0014
Title: Część (pakiet) 13: Czopy lędźwiowe TLIF
Description: Część (pakiet) 13: Czopy lędźwiowe TLIF. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 13
Lot: LOT-0015
Title: Część (pakiet) 14: Czopy lędźwiowe PLIF
Description: Część (pakiet) 14: Czopy lędźwiowe PLIF. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy będący załącznikiem nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) będący załącznikiem nr 8 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: A.I.26.1.8.2026 część 14