494756-2026 - Competition
Romania – Repair and maintenance services of ships – Servicii de reparații cabestane la nava NȘSAM-281 Constanța
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleServicii de reparații cabestane la nava NȘSAM-281 Constanța
DescriptionProcedura de licitație deschisa pentru achiziția de Servicii de reparații cabestane la nava NȘSAM-281 Constanța Numarul de zile până la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifierCOD UNIC DE IDENTIFICARE OBIECT CONTRACT;4515484_2026_PAAPD1623513/;4515484-2026-36
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50241000 Repair and maintenance services of ships
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionServicii de reparații cabestane la nava NȘSAM-281 Constanța
Internal identifier1