2. Procedure
Procedure
Title: PREVOZI ŠOLSKIH OTROK
Description: Predmet javnega naročila so redni dnevni prevozi šolskih otrok v šolo in iz šole na območju občine Kranjska Gora.
Internal identifier: 430-8/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Za prejem ponudb se določi krajši rok za oddajo ponudb, iz razloga, ker se bodo šolski prevozi začeli izvajati s 01. septembrom 2026, z objavo javnega naročila pa se je zaradi nepredvidljivih razmer na trgu, počakalo, saj cene goriv, ki bistveno vplivajo na izračun cene prevozov v ponudbah, spreminjajo vsak teden ali na dva tedna, naročnik pa bo na ta način lahko prejel bolj realne cene v ponudbah in bo lahko natančneje zagotovil potrebno višino sredstev ter oddal naročilo. Celoten postopek pa poteka v elektronski obliki.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 510059