2. Procedure
Procedure
Title: "Sukcesywne usługi związane z produkcją materiałów reklamowych marki Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku"
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia są: "Sukcesywne usługi związane z produkcją materiałów reklamowych marki Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku"
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: BZP.261.9.2026
Options:
Description of the options: W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP: a. prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego; decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia; b. Zamówienia opcjonalne polegać będą na zwiększeniu usług produkcji materiałów reklamowych, o których mowa w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do Rozdziału IV SWZ, o maksymalnie wskazaną w nim liczbę sztuk, zgodnie z ceną jednostkową brutto za daną pozycję, wynikającą z oferty złożonej przez Wykonawcę c. Maksymalna wartość opcji wynika z cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie objętych opcją i zakresu tej opcji wskazanej w zdaniu powyżej; d. prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku posiadania środków finansowych na realizację przedmiotu umowy; b) Zamawiający będzie miał prawo do zamówień w ramach prawa opcji w okresie obowiązywania umowy; c) warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego, jako prawo opcji. d) Wykonawca dostarczy zamawiany w ramach prawa opcji asortyment w takim samym terminie jak w przypadku zamówienia podstawowego, zadeklarowanym w formularzu oferty (maksymalnie w ciągu 20 dni roboczych od otrzymania oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji). e) Potwierdzeniem wykonania usługi w ramach zamówienia opcjonalnego będzie protokół odbioru, w którym Zamawiający przyjmuje pod względem ilościowym i jakościowym przedmiot umowy, podpisany zgodnie przez obie Strony.