2. Procedure
Procedure
Title: Organizacja oraz obsługa logistyczna dwudniowego wyjazdowego posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji ds. polityki umiejętności Województwa Małopolskiego
Description: Organizacja oraz obsługa logistyczna: dwudniowego wyjazdowego posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji ds. polityki umiejętności Województwa Małopolskiego liczącego minimalnie 25 a maksymalnie 40 osób w listopadzie lub grudniu 2026 roku na terenie województwa małopolskiego w odległości minimalnie 10 km od administracyjnych granic Krakowa. Zamówienie obejmuje: 1. Nocleg i wyżywienie dla minimum 25 a maksymalnie 40 osób w trakcie wyjazdowego posiedzenia 2. Salę konferencyjną dostępną w każdym dniu wyjazdu wraz z odpowiednim wyposażeniem technicznym, salę/wydzielone miejsca gdzie stale dostępny będzie w trakcie posiedzenia catering kawowy; komplet materiałów, obejmujący materiały w wersji drukowanej oraz materiały biurowe dla każdego uczestnika; 3. 40 miejsc postojowych. 4. Osobę ze strony Wykonawcy sprawującą nadzór nad realizacją przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: Departament Edukacji
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63500000 Travel agency, tour operator and tourist assistance services
5. Lot
Lot: LOT-0001