2. Procedure
Procedure
Title: ZAMJENA POSTOJEĆIH DIZALICA NA GRAJFERIMA HYVA
Description: Predmet nabave je zamjena postojećih 8 dizalica/kranova, marke HYVA, novima, a koje su sastavni segment specijalnih vozila za prijevoz otpada. CPV oznaka i naziv: 42410000-3 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Internal identifier: 2026-2579
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42410000 Lifting and handling equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000