2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Strzelno.
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Strzelno z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Gminy Strzelno oraz wykonanie usług towarzyszących związanych z utrzymaniem czystości i porządku na obszarze Gminy w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Internal identifier: RIZ.271.8.2026/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Strzelno z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Gminy Strzelno oraz wykonanie usług towarzyszących związanych z utrzymaniem czystości i porządku na obszarze Gminy w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.