2. Procedure
Procedure
Title: Marktconsultatie: Dijkversterking Den Elterweg - Zutphen
Description: Waterschap Rijn en IJssel bereidt de dijkversterking Den Elterweg - Zutphen voor. Het project bevindt zich momenteel in de planuitwerkingsfase. Door middel van een marktconsultatie wil het waterschap inzichten en feedback ophalen om de uitvoerbaarheid en maakbaarheid van het project te optimaliseren en de toekomstige aanbesteding aantrekkelijk en realistisch vorm te geven voor marktpartijen. Het project betreft een dijkversterkingstraject van circa 3 kilometer. Het dijktraject Den Elterweg – Zutphen is 3 kilometer lang. De dijkversterking betreft: - Binnenwaartse versterking in grond (pipingberm) over circa 400m; - Kruinophoging van circa 1 meter en binnenwaartse versterking met een bermconstructie over circa 725m; - Kruinophoging van circa 1 meter en binnenwaartse versterking met een bermconstructie over circa 600m incl. een aanzienlijke kruinversmalling; - Kruinophoging van circa 1 meter en binnenwaartse- en buitenwaartse versterking over circa 725m; - Realisatie van de tijdelijke weg om doorgang van het verkeer op de N314 te waarborgen; Planning marktconsultatie: - Uitnodigen partijen aan marktconsultatie en verstrekken marktconsultatiedocument: Week 35 2026 - Digitale informatiebijeenkomst marktconsultatie: Week 37 - Indienen vragenlijst marktconsultatie door deelnemers: Eind week 38 - Individuele gesprekken marktconsultatie (eventueel): Week 41 en 42 Planning aanbesteding uitvoering dijkversterking Den Elterweg in Zutphen: - Selectiefase: Q3 2027 - Inschrijvingsfase: Q4 2027 - Opdrachtverlening: Q2 2028
Internal identifier: 382060
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45240000 Construction work for water projects
Additional classification (cpv): 45112300 Infill and land-reclamation work, 45112400 Excavating work, 45112500 Earthmoving work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work