494924-2026 - Competition
Estonia – Software-related services – Keeletehnoloogiliste e-vahendite arendamine eesti keele kui teise keele õppe toetamiseks (Eesti Keele Instituut)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKeeletehnoloogiliste e-vahendite arendamine eesti keele kui teise keele õppe toetamiseks (Eesti Keele Instituut)
DescriptionHanke eesmärgiks on kuni kolme uuendusliku keeletehnoloogilise e-vahendi väljatöötamine töövõtja poolt riigihankes esitatud lõplikus pakkumuses kirjeldatud arendusidee alusel. E-vahend peab toetama kirjeldatud sihtrühmade eesti keele õpet ning omama lisaks hariduslikule väärtusele potentsiaali edasiarenduseks turukõlblikuks tooteks ja laiemaks kasutuseks. Hanke raames ootab tellija äriliselt elujõulisi lahendusideid, milles on kirjeldatud tehniline teostatavus, arendusplaan ning ärimudel. Täitja peab olema valmis tõendama lahenduse turupotentsiaali, suutlikkust arendada see turukõlblikuks tooteks ning tagada selle edasine turundamine ja jätkusuutlik toimimine. Tellija sõlmib keeletehnoloogiliste e-vahendite arendamiseks lepingud kuni kolme pakkujaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier310093-0000
Type of procedureNegotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureKonkurentsipõhine läbirääkimistega hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
LotLOT-0000