494939-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego dla UCK WUM
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa jednorazowego sprzętu medycznego dla UCK WUM
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego do urządzeń medycznych i aparatury medycznej będących na wyposażeniu i w użytkowaniu w Szpitalach stanowiących Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ze względu na rodzaj i przeznaczenie Zamawiający dokonał podziału przedmiotu zamówienia na 11 części. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu asortymentowo cenowym.
Internal identifierDZPUCK.262.147.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1
DescriptionRurka do długotrwałej intubacji miękka
Internal identifier1
Options
Description of the optionsZamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 Formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa powyżej poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 ust. 5 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy. Wartość prawa opcji, wskazana każdorazowo w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, ustalana będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy – Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy. Zlecenia, o których mowa powyżej, stanowią uprawnienie Zamawiającego, objęte prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte prawem opcji ilości maksymalne, o których mowa powyżej. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowaną część zamówienia, w ramach udzielanego prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w § 3 Załącznika nr 4 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy.
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2
DescriptionPróżnociąg położniczy (pelota w kształcie grzyba)
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleCzęść nr 3
DescriptionAkcesoria do nebulizacji kompatybilne z nebulizatorem Aerogen
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleCzęść nr 4
DescriptionWziernik uroginekologiczny dwułyżkowy
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleCzęść nr 5
DescriptionRurki intubacyjne do operacji laserowych
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitleCzęść nr 6
DescriptionDren płuczący PC do pompy Karl Storz
Internal identifier6
LotLOT-0007
TitleCzęść nr 7
DescriptionZestaw zabiegowy do fotoferezy kompatybilny z aparatem CellEx Photopheresis, z procedur z użyciem heparyny lub ACD-A
Internal identifier7
LotLOT-0008
TitleCzęść nr 8
DescriptionAsortyment do respiratorów Fischer&Paykel posiadanych przez zamawiającego
Internal identifier8
LotLOT-0009
TitleCzęść nr 9
DescriptionZamknięte systemy bezigłowe
Internal identifier9
LotLOT-0010
TitleCzęść nr 10
DescriptionKolec przelewowy
Internal identifier10
LotLOT-0011
TitleCzęść nr 11
DescriptionAsortyment jednorazowy kompatybilny z histeroskopem TrueCle
Internal identifier11