2. Procedure
Procedure
Title: Gradnja dostopnih najemnih stanovanj v Šmartnem pod Šmarno goro
Description: Gradnja dostopnih najemnih stanovanj v Šmartnem pod Šmarno goro v 1. fazi projekta, in sicer: - dokončanje treh večstanovanjskih objektov (A, B in C) - izgradnja četrtega objekta (D) do tretje podaljšane faze, vse po pravnomočnem gradbenem dovoljenju št. 351-434/2007-24 z dne 17. 10. 2007 in projektni dokumentaciji za izvedbo gradnje, št. projekta 250118, datum izdelave december 2025 in dopolnitev februar 2026 (v nadaljevanju: projektna dokumentacija PZI), ki jo je izdelal projektant Elea iC d.o.o., Dunajska cesta 21, 1000 Ljubljana. Za izvedbo naročila ima naročnik 6.484.000,00 EUR zagotovljenih sredstev (brez DDV). Ponudba, ki bo presegla navedeno višino zagotovljenih sredstev, bo kot nedopustna izločena iz postopka javnega naročanja.
Internal identifier: GOI dela DNS Šmartno
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses, 45211340 Multi-dwelling buildings construction work, 45223310 Underground car park construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 509671