2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa elementów infrastruktury serwerowej na potrzeby Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie
Description: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia publicznego dot. Dostawa elementów infrastruktury serwerowej na potrzeby Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie w podziale na 2 części: 1) Cz. 1: Dostawa infrastruktury centrum przetwarzania danych LUW 2) Cz. 2: Dostawa infrastruktury serwerowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublinie 10. Zamawiający informuje, iż zamówienie jest objęte finansowaniem zewnętrznym w ramach zadania pn.: „Cyberbezpieczna Administracja Rządowa Województwa Lubelskiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności w konkursie grantowym pn. „Cyberbezpieczny Rząd”. ---------------- 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia publicznego dot. Dostawa elementów infrastruktury serwerowej na potrzeby Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie w podziale na 2 części: 1) Cz. 1: Dostawa infrastruktury centrum przetwarzania danych LUW 2) Cz. 2: Dostawa infrastruktury serwerowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublinie 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, zawiera informację o parametrach techniczny i funkcjonalnych oczekiwanych urządzeń oraz informacje dotyczące miejsca i sposobu realizacji zamówienia. 3. Zamówienie obejmuje dostawę, montaż oraz wdrożenie infrastruktury serwerowej, uwzględniając kompleksowe działanie systemu centrów przetwarzania danych w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie w ramach cz. 1 oraz w ramach cz. 2 Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. 4. Wykonawca zobowiązany jest do: 1) Dostarczenia wszystkich elementów infrastruktury zgodnie z dokumentacją techniczną. 2) Wykonania montażu i instalacji urządzeń w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 3) Wdrożenia rozwiązania w sposób zapewniający pełną funkcjonalność i integrację z istniejącym systemem centrów przetwarzania danych. 4) Przeprowadzenia niezbędnych testów funkcjonalnych i wydajnościowych potwierdzających prawidłowe działanie dostarczonego systemu. 5) Zapewnienia wsparcia technicznego i serwisowego zgodnie z wymaganiami określonymi w warunkach gwarancji. -------- Przedmiotowe środki dowodowe: 1) Dla Cz. 2: Infrastruktura serwerowa Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublinie Dla poz. serwer wirtualizacyjny: Do oferty należy załączyć wydruk ze strony potwierdzający osiągnięty wynik w wybranym teście dla oferowanych procesorów. 2) Dla cz. 1 i cz. 2: Wypełniony i podpisany zał. nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 14. Zamawiający przewiduje możliwość wezwania Wykonawcy do uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w rozumieniu art. 107 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, jeżeli wykonawca nie złożył ich wraz z ofertą lub złożył je w sposób niekompletny. ---------------------------------------- Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu nie dopuszcza możliwości składania ofert obejmujących dostawy oraz usługi pochodzące z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, w rozumieniu art. 16b ustawy Prawo zamówień publicznych. Oferty obejmujące dostawy, bądź usługi pochodzące z takich państw podlegają odrzuceniu. --------------------------------------------- Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. --------------------------------------------------- Zamawiający na podstawie art. 138 u. 4 ustawy Pzp skraca termin składania ofert, ze względu na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. --------------------------------------------------- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku, do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ustawy PZP - o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t. j.: Dz. U. z 2025 r. poz. 514) - lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; - 2. Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu prowadzonego na podstawie ustawy Pzp --------------------- Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania aktualnego na dzień składania ofert 1) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, 2) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, 3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp 5) wykaz osób 6) wykaz dostaw
Internal identifier: OU-VII.272.22.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48821000 Network servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa infrastruktury centrum przetwarzania danych dla LUW
Description: dostawa 2 szt. dysków do nadmiarowego serwera przestrzeni dyskowej
Main classification (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID)
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa infrastruktury serwerowej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublinie
Description: Dostawa 2 szt. serwerów wirtualizacyjnych