494985-2026 - Competition
Romania – Straw or fodder balers – Presă de granulare furaje
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitlePresă de granulare furaje
DescriptionContract de furnizare – Presă de granulare furaje, Cod CPV: 16330000-7 Prese de balotat pentru paie sau pentru furaje (Rev.2), conform specificațiilor tehnice minimale din caietul de sarcini, cu o valoare estimata totala fara TVA: 1.109.090,00 lei. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor = 17 zile. Termen de raspuns al autoritatii contractante = cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor
Internal identifier15203810/2026/51
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 16330000 Straw or fodder balers
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionContract de furnizare – Presă de granulare furaje, Cantitate=1 cpl, Cod CPV: 16330000-7 Prese de balotat pentru paie sau pentru furaje (Rev.2), conform specificațiilor tehnice minimale din caietul de sarcini.
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 51110000 Installation services of electrical equipment