See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA, INSTALACJA I URUCHOMIENIE APARATURY MEDYCZNEJ W RAMACH DOTACJI CELOWEJ NA DOFINANSOWANIE REALIZACJI INWESTYCJI PN. „BUDOWA ŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ”
Description: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA, INSTALACJA I URUCHOMIENIE APARATURY MEDYCZNEJ W RAMACH DOTACJI CELOWEJ NA DOFINANSOWANIE REALIZACJI INWESTYCJI PN. „BUDOWA ŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: ZP/83/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 42931100 Laboratory centrifuges and accessories, 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 42513200 Refrigerating equipment, 42923200 Scales, 39711120 Freezers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZAKUP WAGI NIEMOWLĘCEJ
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP WAGI NIEMOWLĘCEJ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 42923200 Scales
Lot: LOT-0002
Title: ZAKUP WAGI ZE WZROSTOMIERZEM
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP WAGI ZE WZROSTOMIERZEM, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: ZAKUP WÓZKA DO PRZEWOŻENIA CHORYCH
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP WÓZKA DO PRZEWOŻENIA CHORYCH, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: ZAKUP FOTELA DO POBIERANIA KRWI
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP FOTELA DO POBIERANIA KRWI, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: ZAKUP WÓZKA ANESTEZJOLOGICZNEGO
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP WÓZKA ANESTEZJOLOGICZNEGO, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: ZAKUP DOZOWNIKÓW TLENU
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP DOZOWNIKÓW TLENU, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: ZAKUP REGULATORÓW PRÓŻNI
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP REGULATORÓW PRÓŻNI, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: ZAKUP SZAFY CHŁODNICZEJ DWUDRZWIOWEJ I
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP SZAFY CHŁODNICZEJ DWUDRZWIOWEJ I, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 8
Additional classification (cpv): 42513200 Refrigerating equipment
Lot: LOT-0009
Title: ZAKUP SZAFY CHŁODNICZEJ DWUDRZWIOWEJ II
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP SZAFY CHŁODNICZEJ DWUDRZWIOWEJ II, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: ZAKUP WIRÓWKI
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP WIRÓWKI, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 10
Additional classification (cpv): 42931100 Laboratory centrifuges and accessories
Lot: LOT-0011
Title: ZAKUP PULSOKSYMETRÓW
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP PULSOKSYMETRÓW, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: ZAKUP STACJI UZDATNIANIA WODY
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP STACJI UZDATNIANIA WODY, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: ZAKUP LODÓWKO - ZAMRAŻARKI
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP LODÓWKO - ZAMRAŻARKI, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 13
Additional classification (cpv): 39711120 Freezers
Lot: LOT-0014
Title: ZAKUP DOZOWNIKA BUTELKOWEGO
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP DOZOWNIKA BUTELKOWEGO, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: ZAKUP BLOKU GRZEJNEGO Z WYTRZĄSANIEM
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP BLOKU GRZEJNEGO Z WYTRZĄSANIEM, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 15
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Lot: LOT-0016
Title: ZAKUP LODÓWKI Z FUNKCJĄ ZAMRAŻANIA I
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP LODÓWKI Z FUNKCJĄ ZAMRAŻANIA I, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: ZAKUP LODÓWKI
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP LODÓWKI, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: ZAKUP LODÓWKI Z FUNKCJĄ ZAMRAŻANIA II
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP LODÓWKI Z FUNKCJĄ ZAMRAŻANIA II, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: ZAKUP ZAMRAŻARKI
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP ZAMRAŻARKI, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: ZAKUP ZESTAWU PIPET I
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP ZESTAWU PIPET I, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 20
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0021
Title: ZAKUP ZESTAWU PIPET II
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP ZESTAWU PIPET II, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: ZAKUP ZESTAWU PIPET III
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP ZESTAWU PIPET III, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: ZAKUP KUCHENKI MIKROFALOWEJ LABORATORYJNEJ
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP KUCHENKI MIKROFALOWEJ LABORATORYJNEJ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: ZAKUP ZAMYKANEJ SZAFKI NA ODCZYNNIKI
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP ZAMYKANEJ SZAFKI NA ODCZYNNIKI, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: ZAKUP PRZEWIJAKA Z WANNĄ
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP PRZEWIJAKA Z WANNĄ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: ZAKUP ZAMRAŻARKI (-30 STOPNI)
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP ZAMRAŻARKI (-30 STOPNI), zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: ZAKUP SYSTEMU MONITOROWANIA TEMPERATUR
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP SYSTEMU MONITOROWANIA TEMPERATUR, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: ZAKUP CIEPLARKI 37 STOPNI I
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP CIEPLARKI 37 STOPNI I, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: ZAKUP CIEPLARKI 37 STOPNI II
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP CIEPLARKI 37 STOPNI II, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: ZAKUP SZYBKIEGO INKUBATORA TESTÓW BIOLOGICZNYCH Z DRUKARKĄ
Description: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP SZYBKIEGO INKUBATORA TESTÓW BIOLOGICZNYCH Z DRUKARKĄ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: 30