495069-2026 - Competition
Slovakia – Composition and purity testing and analysis services – Rádiochemické analýzy vzoriek RAO, aerosólov, exkrétov, vôd a zemín
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleRádiochemické analýzy vzoriek RAO, aerosólov, exkrétov, vôd a zemín
DescriptionPredmetom zákazky je zabezpečenie nasledovných rádiochemických analýz na roky 2027 – 2029: - Rádiochemické analýzy aerosólových filtrov (AF) z ventilačných komínov prevádzok divízií 2000 a 3000 za účelom bilancovania výpustí do atmosféry - Rádiochemické analýzy aerosólových filtrov z prevádzkových priestorov divízií 2000 - Rádiochemické analýzy vzoriek RAO - Rádiochemické analýzy vzoriek kvapalných výpustí z JE V1 - Vnútorná kontaminácia - Rádiochemické analýzy vzoriek vôd a pôd z areálu RÚ RAO v zmysle monitorovacieho programu
Internal identifier559852/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71610000 Composition and purity testing and analysis services
5. Lot
LotLOT-0001