2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa, wdrożenie, konfiguracja, integracja, migracja danych, uruchomienie produkcyjne oraz przekazanie do eksploatacji zintegrowanego systemu ERP/CRM wraz z modułami dodatkowymi oraz zaprojektowanie, wdrożenie i uruchomienie szyny danych ESB/API, przeznaczonych do obsługi kluczowych procesów biznesowych Zamawiającego oraz zapewnienie interoperacyjnej wymiany danych pomiędzy systemami.
Description: Dostawa, wdrożenie, konfiguracja, integracja, migracja danych, uruchomienie produkcyjne oraz przekazanie do eksploatacji zintegrowanego systemu ERP/CRM wraz z modułami dodatkowymi oraz zaprojektowanie, wdrożenie i uruchomienie szyny danych ESB/API, przeznaczonych do obsługi kluczowych procesów biznesowych Zamawiającego oraz zapewnienie interoperacyjnej wymiany danych pomiędzy systemami funkcjonującymi u Zamawiającego wraz z niezbędnym instruktażem.
Internal identifier: 34/ZP/2026
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, konfiguracja, integracja, migracja danych, uruchomienie produkcyjne oraz przekazanie do eksploatacji zintegrowanego systemu ERP/CRM wraz z modułami dodatkowymi oraz zaprojektowanie, wdrożenie i uruchomienie szyny danych ESB/API, przeznaczonych do obsługi kluczowych procesów biznesowych Zamawiającego oraz zapewnienie interoperacyjnej wymiany danych pomiędzy systemami funkcjonującymi u Zamawiającego wraz z niezbędnym instruktażem. 2. Nazwy i kody według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Kod główny: 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania Kody dodatkowe: 48000000-8 – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 48451000-4 – Pakiety oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa 48445000-9 – Pakiety oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami 72265000-0 – Usługi konfiguracji oprogramowania 72227000-2 – Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania 72262000-9 – Usługi rozbudowy oprogramowania 72267000-4 – Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania 250000-2 – Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów 72310000-1 – Usługi przetwarzania danych 72320000-4 – Usługi bazy danych 80511000-9 – Usługi szkolenia personel 80500000-9 – Usługi szkoleniowe 48450000-7 - Pakiety oprogramowania do rozliczania czasu lub zarządzania zasobami ludzkimi 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 4. Wymagany okres gwarancji na: 1) dostarczone oprogramowanie oraz pełne utrzymanie przedmiotu zamówienia - na okres 60 (sześćdziesięciu) miesięcy liczony od daty podpisania protokołu odbioru końcowego; 2) świadczenie serwisu oprogramowania - przez okres 60 (sześćdziesięciu) miesięcy liczony od daty podpisania protokołu odbioru końcowego. Szczegółowe warunki gwarancji określone zostały w załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. 5. Rozwiązania równoważne - w przypadkach, w których w dokumentacji postępowania jest mowa o materiałach, wyrobach, urządzeniach z podaniem znaków towarowych, patentów, nazw własnych, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane od konkretnego Wykonawcy – przyjmuje się że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Oznaczenia te określają przykładowe parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, co oznacza, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych lub funkcjonalnych. Zamawiający za rozwiązania równoważne będzie uznawał urządzenia, materiały o nie gorszych parametrach technicznych, użytkowych, funkcjonalnych niż wskazane (opisane) w SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001