2. Procedure
Procedure
Title: KOMPLEKSOWE ŚWIADCZENIE USŁUG PRALNICZYCH I DEZYNFEKCYJNYCH WRAZ Z WYNAJMEM BIELIZNY ORAZ WDROŻENIE SYSTEMU RFID UMOŻLIWIAJĄCEGO IDENTYFIKACJĘ BIELIZNY ZA POMOCĄ FAL RADIOWYCH
Description: Przedmiot zamówienia stanowi kompleksowe świadczenie usług pralniczych i dezynfekcyjnych. Wykonanie usługi polegać będzie na wynajmie bielizny szpitalnej posiadającej trwałe oznakowanie w systemie umożliwiającym jej identyfikację za pomocą fal radiowych, odbiorze brudnej bielizny szpitalnej Zamawiającego, czyszczeniu, praniu, praniu na sucho, dezynfekcji oraz sterylizacji bielizny szpitalnej, suszeniu bielizny szpitalnej, maglowaniu lub prasowaniu bielizny szpitalnej, segregowaniu, pakowaniu bielizny szpitalnej, wykonywaniu drobnych napraw, dostarczaniu upranej bielizny szpitalnej Zamawiającemu, wdrożeniu systemu pozwalającego na identyfikację i ewidencję bielizny szpitalnej za pomocą fal rafiowych. Zamówienie obejmuje dzierżawę pomieszczeń na magazyny bielizny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do umowy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
Additional classification (cpv): 98315000 Pressing services, 98311000 Laundry-collection services, 98393000 Tailoring services, 39518000 Hospital linen
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: DZP.341.41.2026