See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia.
Description: Przedmiotem postępowania jest dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia. Postępowanie zostało podzielone na 4 części: Cześć I. Dostawa i wdrożenie systemu SIEM, wraz z dostawą serwerów na ten system. Część II. Upgrade wsparcia klastra firewall'i sieci miejskiej do współpracy z systemem SIEM na okres 5 lat. Część III. Dostawa urządzeń aktywnych sieci miejskiej wspierających system SIEM - dostawa przełączników sieci miejskiej, dostawa routerów brzegowych sieci miejskiej, dostawa routerów rdzeniowych sieci miejskiej, wdrożenie urządzeń aktywnych sieci miejskiej. Cześć IV. Dostawa przełączników sieci LAN Urzędu, dostawa firewall’i sieci LAN Urzędu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Internal identifier: F.271.38.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 32413100 Network routers, 48730000 Security software package, 48821000 Network servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Cześć I. Dostawa i wdrożenie systemu SIEM, wraz z dostawą serwerów na ten system
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Cześć I. Dostawa i wdrożenie systemu SIEM, wraz z dostawą serwerów na ten system. Część II. Upgrade wsparcia klastra firewall'i sieci miejskiej do współpracy z systemem SIEM na okres 5 lat. Część III. Dostawa urządzeń aktywnych sieci miejskiej wspierających system SIEM - dostawa przełączników sieci miejskiej, dostawa routerów brzegowych sieci miejskiej, dostawa routerów rdzeniowych sieci miejskiej, wdrożenie urządzeń aktywnych sieci miejskiej. Cześć IV. Dostawa przełączników sieci LAN Urzędu, dostawa firewall’i sieci LAN Urzędu. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Internal identifier: F.271.38.2026/część I
Lot: LOT-0002
Title: Część II. Upgrade wsparcia klastra firewall'i sieci miejskiej do współpracy z systemem SIEM na okres 5 lat.
Internal identifier: F.271.38.2026/część II
Lot: LOT-0003
Title: Część III. Dostawa urządzeń aktywnych sieci miejskiej wspierających system SIEM - dostawa przełączników sieci miejskiej, dostawa routerów brzegowych sieci miejskiej, dostawa routerów rdzeniowych sieci miejskiej, wdrożenie urządzeń aktywnych sieci miejskiej
Internal identifier: F.271.38.2026/część III
Lot: LOT-0004
Title: Cześć IV. Dostawa przełączników sieci LAN Urzędu, dostawa firewall’i sieci LAN Urzędu.
Internal identifier: F.271.38.2026/część IV