See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nakup in dobava energijsko učinkovitih tiskalnikov, večnamenskih naprav in optičnih čitalnikov
Description: Nakup in dobava energijsko učinkovitih tiskalnikov, večnamenskih naprav in optičnih čitalnikov v 23 sklopih/kategorijah
Internal identifier: OMTISK-1/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sklop 1 - Namizna multifunkcijska naprava A4 - črno-bela
Description: Namizna multifunkcijska naprava A4 - črno-bela
Internal identifier: 509809
Additional classification (cpv): 30216110 Scanners for computer use, 30232100 Printers and plotters, 30120000 Photocopying and offset printing equipment, 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0002
Title: Sklop 2 - Namizna multifunkcijska naprava A4 - barvna
Description: Namizna multifunkcijska naprava A4 - barvna
Internal identifier: 509810
Lot: LOT-0003
Title: Sklop 3 - Samostoječa multifunkcijska naprava A3 - črno-bela
Description: Samostoječa multifunkcijska naprava A3 - črno-bela
Internal identifier: 509811
Lot: LOT-0004
Title: Sklop 4 - Samostoječa multifunkcijska naprava A3 zmogljiva - črno-bela
Description: Samostoječa multifunkcijska naprava A3 zmogljiva - črno-bela
Internal identifier: 509812
Lot: LOT-0005
Title: Sklop 5 - Samostoječa multifunkcijska naprava A3 – barvna
Description: Samostoječa multifunkcijska naprava A3 – barvna
Internal identifier: 509813
Lot: LOT-0006
Title: Sklop 6 - Samostoječa multifunkcijska naprava A3 zmogljiva – barvna
Description: Samostoječa multifunkcijska naprava A3 zmogljiva – barvna
Internal identifier: 509814
Lot: LOT-0007
Title: Sklop 7 - Optični bralnik za dokumente A4 z avtomatskim podajalnikom dokumentov (ADF)
Description: Optični bralnik za dokumente A4 z avtomatskim podajalnikom dokumentov (ADF)
Internal identifier: 509815
Additional classification (cpv): 30216110 Scanners for computer use, 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0008
Title: Sklop 8 - Napredni namizni optični čitalec A4 s podajalcem
Description: Napredni namizni optični čitalec A4 s podajalcem
Internal identifier: 509816
Lot: LOT-0009
Title: Sklop 9 - Zmogljivi namizni optični čitalec A4 s podajalcem in A4 ploskvijo
Description: Zmogljivi namizni optični čitalec A4 s podajalcem in A4 ploskvijo
Internal identifier: 509817
Lot: LOT-0010
Title: Sklop 10 - Zmogljivi namizni optični čitalec A4 s podajalcem
Description: Zmogljivi namizni optični čitalec A4 s podajalcem
Internal identifier: 509818
Lot: LOT-0011
Title: Sklop 11 - Zmogljivi namizni optični čitalec A3 s podajalcem
Description: Zmogljivi namizni optični čitalec A3 s podajalcem
Internal identifier: 509819
Lot: LOT-0012
Title: Sklop 12 - Bralnik prstnih odtisov
Description: Bralnik prstnih odtisov
Internal identifier: 509820
Additional classification (cpv): 30233310 Fingerprint readers, 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0013
Title: Sklop 13 - Podpisna tablica za zajem ročnih podpisov z barvnim zaslonom
Description: Podpisna tablica za zajem ročnih podpisov z barvnim zaslonom
Internal identifier: 509821
Lot: LOT-0014
Title: Sklop 14 - Namizni ekonomični laserski tiskalnik A4 – črno-beli
Description: Namizni ekonomični laserski tiskalnik A4 – črno-beli
Internal identifier: 509822
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters, 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0015
Title: Sklop 15 - Namizni standardni laserski tiskalnik A4 – črno-beli
Description: Namizni standardni laserski tiskalnik A4 – črno-beli
Internal identifier: 509823
Lot: LOT-0016
Title: Sklop 16 - Namizni zmogljivi laserski tiskalnik A4 – črno-beli
Description: Namizni zmogljivi laserski tiskalnik A4 – črno-beli
Internal identifier: 509824
Lot: LOT-0017
Title: Sklop 17 - Namizni barvni laserski tiskalnik A4
Description: Namizni barvni laserski tiskalnik A4
Internal identifier: 509825
Lot: LOT-0018
Title: Sklop 18 - Namizni matrični tiskalnik A4
Description: Namizni matrični tiskalnik A4
Internal identifier: 509826
Lot: LOT-0019
Title: Sklop 19 - Namizni matrični tiskalnik A4 (passbook)
Description: Namizni matrični tiskalnik A4 (passbook)
Internal identifier: 509827
Lot: LOT-0020
Title: Sklop 20 - Namizni POS tiskalnik (termični za račune)
Description: Namizni POS tiskalnik (termični za račune)
Internal identifier: 509828
Lot: LOT-0021
Title: Sklop 21 - Prenosni tintni tiskalnik A4 - barvni
Description: Prenosni tintni tiskalnik A4 - barvni
Internal identifier: 509829
Lot: LOT-0022
Title: Sklop 22 - Namizni večfunkcijski tintni tiskalnik A4 – barvni
Description: Namizni večfunkcijski tintni tiskalnik A4 – barvni
Internal identifier: 509830
Lot: LOT-0023
Title: Sklop 23 - Namizni POS tiskalnik (termični-za nalepke)
Description: Namizni POS tiskalnik (termični-za nalepke)
Internal identifier: 509831