495304-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work – „ИНЖЕНЕРИНГ (ПРОЕКТИРАНЕ, СТРОИТЕЛСТВО И АВТОРСКИ НАДЗОР) НА ОБЕКТ: „Реконструкция-основен ремонт на ВиК и улична мрежа, благоустрояване на зелени площи и изграждане на детски и спортни площадки по две обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title„ИНЖЕНЕРИНГ (ПРОЕКТИРАНЕ, СТРОИТЕЛСТВО И АВТОРСКИ НАДЗОР) НА ОБЕКТ: „Реконструкция-основен ремонт на ВиК и улична мрежа, благоустрояване на зелени площи и изграждане на детски и спортни площадки по две обособени позиции
DescriptionПредметът на настоящата поръчка е изработване на технически инвестиционен проект, изпълнение на СМР и упражняване на авторски надзор по време на строителството на обект: „ИНЖЕНЕРИНГ (ПРОЕКТИРАНЕ, СТРОИТЕЛСТВО И АВТОРСКИ НАДЗОР) НА ОБЕКТ: „Реконструкция-основен ремонт на ВиК и улична мрежа, благоустрояване на зелени площи и изграждане на детски и спортни площадки по две обособени позиции: Обособена позиция №1: „Инженеринг основен ремонт В и К и уличната мрежа в зоната заключена между бул. „Цар Борис III Обединител“, ул. „Граф Игнатиев“, ул. „Петко Д. Петков“ и ул. „Богомил“ и Обособена позиция № 2: „Благоустрояване на зелени площи и изграждане на детски и спортни площадки в ПИ 56784.523.4035 и ПИ 56784.523.960 по плана на кв. Каменица 1 в район Централен – Община Пловдив .“
Internal identifier568183
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0001
Title„Инженеринг основен ремонт В и К и уличната мрежа в зоната заключена между бул. „Цар Борис III Обединител“, ул. „Граф Игнатиев“, ул. „Петко Д. Петков“ и ул. „Богомил“
DescriptionОбществената поръчка включва проектиране, етапно изпълнение на СМР за обекта, предвидено в инвестиционния проект във фаза технически проект, който ще изготви бъдещият изпълнител и упражняване на авторски надзор по време на строителството по двете обособени позции. В следствие на цялостното изпълнение на поръчката се предвиждат следните резултати по двете обоособени позиции в посочения по-долу обем: - Изготвяне на инвестиционен проект във фаза Технически проект по задание, което е част от техническата спецификация за настоящата обществена поръчка; - Изпълнени строително-монтажни работи по одобрения проект; - Упражнен авторски надзор по време на изпълнението на строително-монтажните работи на обекта; - Въведен в експлоатация обект. В съответствие с чл. 48, ал. 1 от ЗОП, необходимите характеристики на предмета на обществената поръчка са подробно индивидуализирани в Техническата спецификация и приложенията към нея, съдържащи се в отделни документи в ЦАИС ЕОП.
Internal identifier574878
Additional classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
LotLOT-0002
Title„Благоустрояване на зелени площи и изграждане на детски и спортни площадки в ПИ 56784.523.4035 и ПИ 56784.523.960 по плана на кв. Каменица 1 в район Централен – Община Пловдив“
DescriptionОбществената поръчка включва проектиране, етапно изпълнение на СМР за обекта, предвидено в инвестиционния проект във фаза технически проект, който ще изготви бъдещият изпълнител и упражняване на авторски надзор по време на строителството по двете обособени позции. В следствие на цялостното изпълнение на поръчката се предвиждат следните резултати по двете обоособени позиции в посочения по-долу обем: - Изготвяне на инвестиционен проект във фаза Технически проект по задание, което е част от техническата спецификация за настоящата обществена поръчка; - Изпълнени строително-монтажни работи по одобрения проект; - Упражнен авторски надзор по време на изпълнението на строително-монтажните работи на обекта; - Въведен в експлоатация обект. В съответствие с чл. 48, ал. 1 от ЗОП, необходимите характеристики на предмета на обществената поръчка са подробно индивидуализирани в Техническата спецификация и приложенията към нея, съдържащи се в отделни документи в ЦАИС ЕОП. ​​​​​​​
Internal identifier574884