2. Procedure
Procedure
Title: (2026-GSC-309) Reklamos (žiniasklaidos) planavimas ir sklaida
Description: Pasiūlymai bus vertinami pagal ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų – kainos ir kokybės santykį. Pasiūlymų ekonominio naudingumo vertinimo metodika pateikiama SPS priede „Ekonominio naudingumo vertinimo metodika“. Šio pirkimo metu bus taikoma dalyvių atranka pagal kokybės kriterijų įvertinimą. Atrankos kriterijai ir vertinimo metodika pateikiami SPS priede „Tiekėjų atrankos pagal kokybės kriterijų įvertinimą metodika“. Galutinio pasiūlymo galiojimas užtikrinamas 3 proc. dydžio bauda nuo Sutarties kainos EUR be PVM. Su laimėjusiu tiekėju Sutartis sudaroma maksimaliai galimai Sutarties vertei – 2 800 000,00 EUR be PVM sumai. Pirkime taikomi pašalinimo pagrindai ir keliami kvalifikacijos reikalavimai.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341000 Advertising services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0