2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego Centrum Medycyny Cyfrowej Silesia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został ujęty w Dokumentacji postępowania to jest: a) w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) b) w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), c) w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ)
Internal identifier: RZP/PN/9/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48820000 Servers, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 80500000 Training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Przedmiot zamówienia - CMC
Description: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego Centrum Medycyny Cyfrowej Silesia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został ujęty w dokumentacji postępowania to jest: a) w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) b) w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), c) w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ)