495419-2026 - Competition
Croatia – Refurbishment work – Radovi zamjene elastične odbojne ograde
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleRadovi zamjene elastične odbojne ograde
DescriptionRadovi zamjene elastične odbojne ograde na dionici autoceste A3 od čvora Križ do čvora Lipovljani
Internal identifier1-750-2026-313
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45453100 Refurbishment work
5. Lot
LotLOT-0000
TitleRadovi zamjene elastične odbojne ograde na dionici autoceste A3 od čvora Križ do čvora Lipovljani