495429-2026 - Competition
Poland – Software-related services – 2-2026 Zakup usług serwisowych dla oprogramowania klasy HIS i ERP a także rozbudowa tego oprogramowania o dodatkowe zakresy funkcjonalne
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title2-2026 Zakup usług serwisowych dla oprogramowania klasy HIS i ERP a także rozbudowa tego oprogramowania o dodatkowe zakresy funkcjonalne
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: a) rozbudowa posiadanego przez ZAMAWIAJĄCEGO Oprogramowania Aplikacyjnego w zakresie dostawy Modułu Eskulap - Interfejs ZLK-1 (1 szt. na serwer) wraz z wdrożeniem oraz instruktażem personelu ZAMAWIAJĄCEGO, a także dostawa bezterminowej Licencji Modułu Eskulap – System kolejkowy (1 szt. na urządzenie) oraz Eskulap NG – Pulpit Pielęgniarski (OPEN na równoczesnego użytkownika), Eskulap NG – Pulpit Ambulatoryjny (OPEN na równoczesnego użytkownika), a także rozwinięcie uzupełniające specyfikację funkcjonalną Eskulap – Rozliczenia i Eskulap – Ruch Chorych o elementy związane z obsługą dokumentów KSeF. Uruchomienie wskazanych w pierwszym zdaniu funkcjonalności nastąpi najpóźniej w terminie do 120 dni od dnia podpisania Umowy. b) świadczenie przez WYKONAWCĘ na rzecz ZAMAWIAJĄCEGO usług serwisowych określonych w Załączniku nr 2 do Umowy zgodnie z procedurą realizacji usług określoną w Załączniku nr 3 do Umowy w okresie 24 miesięcy, tj. na okres od 01.09.2026 r. do 31.08.2028
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
LotLOT-0001
Additional nature of the contractSupplies
Options
Description of the optionsPRAWO OPCJI W trakcie realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji obejmuje 500 godzin w ramach realizacji usług uzupełniających, o których mowa w § 5 ust. 2 lit. b) i realizowanych zgodnie z § 8 Załącznika nr 5 do SWZ – Wzór umowy.