495470-2026 - Competition
Poland – Project and design preparation, estimation of costs – Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych w Nadleśnictwie Międzyrzec w ramach projektu MRN3
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych w Nadleśnictwie Międzyrzec w ramach projektu MRN3
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i ostatecznych pozwoleń na budowę niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych dla zadania „Budowa zbiorników bocznych przy ciekach wodnych w Leśnictwie Sokule, oddz. 123-a-00, 123-g-00 oraz w Leśnictwie Przyłuki, oddz. 7-b-00” realizowanego w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec". Przedmiot zamówienia został podzielony na części: część 1 – wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla budowy zbiornika bocznego przy cieku wodnym o pojemności 1350 m3 wraz z budową trzech małych budowli hydrotechnicznych służących spowolnieniu odpływu wody (stopień lub budowla piętrząca na cieku oraz dwie zastawki zbiornika bocznego); zbiornik zasilany wodą cieku. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Numer Zadania 05-14-1.1.01; część 2 – wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla budowy zbiornika bocznego przy rzece Piszczanka o pojemności 1350 m3 budowa trzech małych budowli hydrotechnicznych służących spowolnieniu odpływu wody (stopień lub budowla piętrząca na rzece oraz dwie zastawki zbiornika bocznego); zbiornik zasilany wodą rzeki. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Numer Zadania 05-14-1.1.02. Każde zadanie (numer zadania) w ramach części zamówienia należy traktować indywidualnie i sporządzić dla niego oddzielną, kompletną dokumentację projektową. Przedmiot zamówienia podzielono na następujące etapy (dla każdego z pakietów): etap I - koncepcja rozwiązań projektowych - przedstawienie wariantów (minimum dwóch) rozwiązań projektowych wraz z wstępnym oszacowaniem kosztów, wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej, etap II - wykonanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Międzyrzec, Leśnictwo Sokule i Leśnictwo Przyłuki.
Internal identifierS.270.7.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 71300000 Engineering services, 71313440 Environmental Impact Assessment (EIA) services for construction, 71320000 Engineering design services, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works, 71330000 Miscellaneous engineering services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych w Nadleśnictwie Międzyrzec w ramach projektu MRN3 - budowa zbiornika bocznego przy cieku wodnym w Leśnictwie Sokule.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i ostatecznych pozwoleń na budowę niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych dla zadania „Budowa zbiorników bocznych przy ciekach wodnych w Leśnictwie Sokule, oddz. 123-a-00, 123-g-00 oraz w Leśnictwie Przyłuki, oddz. 7-b-00” realizowanego w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych MRN3 (kontynuacja)" na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec. Budowa na terenie Leśnictwa Sokule zbiornika bocznego przy cieku wodnym o poj. 1350 m3 wraz z budową trzech małych budowli hydrotechnicznych służących spowolnieniu odpływu wody (stopień lub budowla piętrząca na cieku oraz dwie zastawki zbiornika bocznego); zbiornik zasilany wodą cieku. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Numer Zadania 05-14-1.1.01.
Internal identifierS.270.7.2026 - Sokule
Quantity1 piece
Options
Description of the optionsBrak prawa opcji.
LotLOT-0002
TitleWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych w Nadleśnictwie Międzyrzec w ramach projektu MRN3 - budowa zbiornika bocznego przy cieku wodnym w Leśnictwie Przyłuki.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i ostatecznych pozwoleń na budowę niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych dla zadania „Budowa zbiorników bocznych przy ciekach wodnych w Leśnictwie Sokule, oddz. 123-a-00, 123-g-00 oraz w Leśnictwie Przyłuki, oddz. 7-b-00” realizowanego w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych MRN3 (kontynuacja)" na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec. Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla budowa na terenie Leśnictwa Przyłuki zbiornika bocznego przy cieku wodnym o poj. 1350 m3 wraz z budową trzech małych budowli hydrotechnicznych służących spowolnieniu odpływu wody (stopień lub budowla piętrząca na cieku oraz dwie zastawki zbiornika bocznego); zbiornik zasilany wodą cieku. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Numer Zadania 05-14-1.1.02.
Internal identifierS.270.7.2026 - Przyłuki