See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: JAVNA USLUGA PRIJEVOZA PUTNIKA U ŽUPANIJSKOM LINIJSKOM CESTOVNOM PROMETU NA PODRUČJU SPLITSKO - DALMATINSKE ŽUPANIJE
Description: Javna usluga prijevoza putnika u županijskom linijskom cestovnom prometu na području Splitsko-dalmatinske županije i dijelom u Šibensko - kninskoj i Dubrovačko - neretvanskoj županiji (6 grupa) sukladno Dokumentaciji o nabavi. Ponuditelj se obvezuje prijevoz vršiti kvalitetno, pravodobno i sigurno u skladu s odredbama Zakona o prijevozu u cestovnom prometu (NN 41/18, 98/19, 30/21, 114/22, 136/24), drugim zakonima i podzakonskim aktima kojima se regulira prijevoz putnika.
Internal identifier: EVV 15/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Javna usluga prijevoza putnika u županijskom linijskom cestovnom prometu na području Splitsko-dalmatinske županije - grupa 1
Description: Linije obuhvaćene u sklopu Grupe 1 su sljedeće: 1 Split (Sukoišan) - Trogir 2 Split (Sukoišan) - Trogir (brza cesta) 6 Split (Sukoišan) - Bunje 7 Split (Sukoišan) - Ninčevići 8 Split (Sukoišan) - Japirko 9 Split (Sukoišan) - Dračevac 10 Split (Sukoišan) - Vranjic - Klis Kosa 11 Split (Sukoišan) - Klis Kosa 12 Split (Sukoišan) - Vranjic 13 Split (Sukoišan) - Kučine Detaljan tehnički opis Grupe 1 nalazi se u Tehničkoj specifikaciji, koja čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: EVV 15/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Javna usluga prijevoza putnika u županijskom linijskom cestovnom prometu na području Splitsko-dalmatinske županije - grupa 2
Description: Linije obuhvaćene u sklopu Grupe 2 su sljedeće: 15 Split (Sukoišan) - Nisko 21 Split - Drniš 22 Split - Kadina Glavica - Drniš 23 Split - Ogorje - Zelovo 24 Split - Sutina - Zelovo 25 Split - Unešić 28 Trogir - Ljubitovica 29 Trogir - Marina 30 Trogir - Okrug Donji 31 Trogir - Plano 32 Trogir - Sevid 33 Trogir - Slatine 34 Trogir - Vinovac 35 Kaštel Stari - Šerići 36 Kaštel Stari - Unešić U dijelu predmeta nabave Grupe 2 Splitsko - dalmatinska županija provodi povremenu zajedničku nabavu sa Šibensko-kninskom županijom. Detaljan tehnički opis Grupe 2 nalazi se u Tehničkoj specifikaciji, koja čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: EVV 15/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Javna usluga prijevoza putnika u županijskom linijskom cestovnom prometu na području Splitsko-dalmatinske županije - grupa 3
Description: Linije obuhvaćene u sklopu Grupe 3 su sljedeće: 16 Split - Sinj 17 Split - Koprivno - Sinj 18 Split - Dugopolje - Sinj 19 Split - Trilj 44 Sinj - Aržano 45 Sinj - Crivac 46 Sinj - Gljev 47 Sinj - Grab 48 Sinj - Šestanovac 49 Sinj - Dabar - Vrlika 50 Sinj - Maovice - Vrlika 51 Sinj - Kosore - Vrlika 52 Sinj - Zelovo Detaljan tehnički opis Grupe 3 nalazi se u Tehničkoj specifikaciji, koja čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: EVV 15/26-3
Lot: LOT-0004
Title: Javna usluga prijevoza putnika u županijskom linijskom cestovnom prometu na području Splitsko-dalmatinske županije - grupa 4
Description: Linije obuhvaćene u sklopu Grupe 4 su sljedeće: 20 Split - Imotski 27 Split - Makarska 37 Makarska - Imotski 38 Makarska - Ploče 39 Makarska - Šestanovac 40 Makarska - Vrgorac 43 Veliko Brdo - Podgora/Riva 53 Vrgorac - Draževitići 54 Vrgorac - Ploče 55 Vrgorac - Slivno 56 Vrgorac - Šestanovac 57 Zagvozd - Slivno 58 Imotski - Aržano 59 Imotski - Lokvičići 60 Imotski - Omiš 61 Imotski - Ričice 62 Imotski - Runovići 63 Imotski - Šestanovac 64 Imotski - Vinjani Donji U dijelu predmeta nabave Grupe 2 Splitsko - dalmatinska županija provodi povremenu zajedničku nabavu sa Dubrovačko-neretvanskom županijom. Detaljan tehnički opis Grupe 4 nalazi se u Tehničkoj specifikaciji, koja čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: EVV 15/26-4
Lot: LOT-0005
Title: Javna usluga prijevoza putnika u županijskom linijskom cestovnom prometu na području Splitsko-dalmatinske županije - grupa 5
Description: Linije obuhvaćene u sklopu Grupe 5 su sljedeće: 3 Split (Sukoišan) - Omiš (Ravnički Most) 4 Split (Sukoišan) - Naklice - Omiš (Ravnički Most) 5 Split (Sukoišan) - Dugopolje 14 Split (Sukoišan) - Dubrava 26 Split - Šestanovac 41 Omiš - Dugopolje 42 Omiš - Slime Detaljan tehnički opis Grupe 5 nalazi se u Tehničkoj specifikaciji, koja čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: EVV 15/26-5
Lot: LOT-0006
Title: Javna usluga prijevoza putnika u županijskom linijskom cestovnom prometu na području Splitsko-dalmatinske županije - grupa 6
Description: Linije obuhvaćene u sklopu Grupe 6 su sljedeće: 65 Hvar - Vrboska 66 Jelsa - Sućuraj 67 Jelsa - Sveta Nedjelja 68 Stari Grad - Brusje - Hvar 69 Vis - Komiža 70 Vis - Podšpilje - Komiža 71 Vis - Rukavac - Komiža 72 Supetar - Dračevica - Bol 73 Supetar - Milna 74 Supetar - Povlja 75 Supetar - Pučišća - Bol 76 Rogač - Grohote - Maslinica 77 Rogač - Nečujam - Stomorska Detaljan tehnički opis Grupe 6 nalazi se u Tehničkoj specifikaciji, koja čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: EVV 15/26-6