2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów leczniczych - 2 części
Description: Dostawa produktów leczniczych - 2 części
Internal identifier: DZ-SZPZ.261.47.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Leki niezbędne do zapewnienia obowiązujących terapii, leki na ratunek życia.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Belantamab mafodotin
Description: Część 1 - Belantamab mafodotin
Internal identifier: Część 1 - Belantamab mafodotin
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Tretinoinum
Description: Część 2 - Tretinoinum
Internal identifier: Część 2 - Tretinoinum