495557-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szczucin w okresie od 01.01.2027 – 31.12.2027
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szczucin w okresie od 01.01.2027 – 31.12.2027
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szczucin w okresie od 01.01.2027 – 31.12.2027. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
Internal identifierGK.271.1.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services, 90511200 Household-refuse collection services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services, 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
LotLOT-0001