496131-2026 - Competition
Netherlands – Utility vehicles – Aanschaf 3 pick-up voertuigen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Aanschaf 3 pick-up voertuigen
Description: De gemeente is voornemens om drie nieuwe bedrijfsvoertuigen (pick-up bussen) aan te schaffen ter vervanging van drie verouderde bedrijfsvoertuigen in het bestaande wagenpark. De voertuigen worden ingezet voor verschillende gemeentelijke uitvoeringsteams en dienen geschikt te zijn voor intensief dagelijks gebruik binnen de openbare ruimte. zie document
Internal identifier: K012373
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbesteding vindt plaats middels een Europees openbare aanbestedingsprocedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, gelijke behandeling, proportionaliteit en non-discriminatie. Door in te schrijven conformeert de inschrijver zich aan de bepalingen zoals opgenomen in alle aanbestedingsdocumenten.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144700 Utility vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1