2. Procedure
Procedure
Title: AI 2025- 0220 SMH P1: Mobilteitshub
Description: AI 2025- 0220 SMH P1: Mobilteitshub De Smart Mobility Hub zal de stad, en in het bijzonder de ArenAPoort en haar evenementen bereikbaar houden en een oplossing bieden voor internationaal touringcarverkeer en haal-& brengverkeer bij evenementen (kiss & ride, taxi’s en AOV). Daarnaast zal de SMH een sportpark bieden voor het stadsdeel De Nieuwe Kern en Zuidoost en ruimte creëren voor gebiedsontwikkeling en een nieuw sportpark voor AFC Ajax ‘De nieuwe Toekomst’. Voorts biedt het commerciële en maatschappelijke voorzieningen, passend bij het sport & mobiliteitsprogramma. De SMH zal bijdragen aan het creëren van een goed bereikbare, gezonde, sociaal veilige, klimaatadaptieve en duurzame omgeving. De SMH wordt gerealiseerd op gronden van Amsterdam, in de gemeente Ouder-Amstel. De SMH vervangt de huidige evenementenparkeerterreinen, waarmee er ruimte wordt gecreëerd voor De Nieuwe Kern, waaronder de uitbreiding van sportpark ‘De Toekomst’ van AFC Ajax. De SMH voorziet in meervoudige inzet van de parkeercapaciteit voor evenementen, kantoorabonnementen, fietsers, bezoekers, park & ride, kiss & ride, touringcars en laadvoorzieningen in een toekomstbestendig parkeergebouw. Het gebouw biedt op het dak ruimte voor een aantrekkelijk publiek sportpark. Het gebouw maakt optimaal onderdeel uit van een nieuw stedelijk weefsel tussen de gebieden De Nieuwe Kern en ArenAPoort, hetgeen betekent dat het gebouw aansluiting vindt met de omliggende (toekomstige) fiets, voetgangers- en autonetwerken, groen- en waterstructuren. Het gebouw faciliteert een robuuste afwikkeling van de grote hoeveelheden en diverse stromen van voertuigen, fietsers en voetgangers. Het gebouw is ruimtelijk en esthetisch optimaal ingepast in de gebiedsontwikkeling, in overeenstemming met de Structuurvisie en stedenbouwkundige visie De Nieuwe Kern. De uitstraling en de vormgeving van het gebouw draagt bij aan een aangenaam en sociaal veilige leefomgeving. Het gebouw vormt samen met de openbare ruimte een aantrekkelijke overgang tussen het hoogstedelijke ArenAPoort en de toekomstige woonwijk De Nieuwe Kern. De totale inkoopopgave betreft de realisatie en het meerjarig onderhoud gedurende 15 jaar van een gebouw bestaand uit een mobiliteitshub (1), sportpark op het dak (2), multifunctionele sportaccommodatie en vastgoedvoorzieningen in de plint (3), waaronder een winteropvang
Internal identifier: AI 2025-0220
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het creëren van een knooppunt voor duurzame mobiliteiten en kleinschalige logistiek voor de directe omgeving, waarmee wordt bijgedragen aan de gemeentelijke ambities mb.t. autoluw, schone lucht en duurzaamheid voor de gebieden De Nieuwe Kern en ArenAPoort.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
497369-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – AI 2025- 0220 SMH P1: Mobilteitshub​
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Titel: AI 2025- 0220 SMH P1: Mobilteitshub​
Beschrijving: AI 2025- 0220 SMH P1: Mobilteitshub​ De Smart Mobility Hub zal de stad, en in het bijzonder de ArenAPoort en haar evenementen bereikbaar houden en een oplossing bieden voor internationaal touringcarverkeer en haal-& brengverkeer bij evenementen (kiss & ride, taxi’s en AOV). Daarnaast zal de SMH een sportpark bieden voor het stadsdeel De Nieuwe Kern en Zuidoost en ruimte creëren voor gebiedsontwikkeling en een nieuw sportpark voor AFC Ajax ‘De nieuwe Toekomst’. Voorts biedt het commerciële en maatschappelijke voorzieningen, passend bij het sport & mobiliteitsprogramma. De SMH zal bijdragen aan het creëren van een goed bereikbare, gezonde, sociaal veilige, klimaatadaptieve en duurzame omgeving. De SMH wordt gerealiseerd op gronden van Amsterdam, in de gemeente Ouder-Amstel. De SMH vervangt de huidige evenementenparkeerterreinen, waarmee er ruimte wordt gecreëerd voor De Nieuwe Kern, waaronder de uitbreiding van sportpark ‘De Toekomst’ van AFC Ajax. De SMH voorziet in meervoudige inzet van de parkeercapaciteit voor evenementen, kantoorabonnementen, fietsers, bezoekers, park & ride, kiss & ride, touringcars en laadvoorzieningen in een toekomstbestendig parkeergebouw. Het gebouw biedt op het dak ruimte voor een aantrekkelijk publiek sportpark. Het gebouw maakt optimaal onderdeel uit van een nieuw stedelijk weefsel tussen de gebieden De Nieuwe Kern en ArenAPoort, hetgeen betekent dat het gebouw aansluiting vindt met de omliggende (toekomstige) fiets, voetgangers- en autonetwerken, groen- en waterstructuren. Het gebouw faciliteert een robuuste afwikkeling van de grote hoeveelheden en diverse stromen van voertuigen, fietsers en voetgangers. Het gebouw is ruimtelijk en esthetisch optimaal ingepast in de gebiedsontwikkeling, in overeenstemming met de Structuurvisie en stedenbouwkundige visie De Nieuwe Kern. De uitstraling en de vormgeving van het gebouw draagt bij aan een aangenaam en sociaal veilige leefomgeving. Het gebouw vormt samen met de openbare ruimte een aantrekkelijke overgang tussen het hoogstedelijke ArenAPoort en de toekomstige woonwijk De Nieuwe Kern. De totale inkoopopgave betreft de realisatie en het meerjarig onderhoud gedurende 15 jaar van een gebouw bestaand uit een mobiliteitshub (1), sportpark op het dak (2), multifunctionele sportaccommodatie en vastgoedvoorzieningen in de plint (3), waaronder een winteropvang
Interne identificatiecode: AI 2025-0220
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -