2. Procedure
Procedure
Title: Mikrobiologinės saugos tyrimų įranga
Description: Pirkimo Nr. 21320. Pirkimo objektas skaidomas į 3 pirkimo dalis: 1 pirkimo dalis Analizatorius, skirtas maisto bei aplinkos mėginiuose esantiems patogenams tirti; 2 pirkimo dalis Svėrimo/ skiedimo įrenginys; 3 pirkimo dalis Mentelinis trintuvas (homogenizatorius).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38434540 Biomedical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Analizatorius, skirtas maisto bei aplinkos mėginiuose esantiems patogenams tirti
Description: Pirkimo Nr. 21320. 1 pirkimo dalis Analizatorius, skirtas maisto bei aplinkos mėginiuose esantiems patogenams tirti
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Svėrimo/ skiedimo įrenginys
Description: Pirkimo Nr. 21320. 2 pirkimo dalis Svėrimo/ skiedimo įrenginys
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Mentelinis trintuvas (homogenizatorius)
Description: Pirkimo Nr. 21320. 3 pirkimo dalis Mentelinis trintuvas (homogenizatorius).
Internal identifier: 3