2. Procedure
Procedure
Title: Изготвяне на проекти за ремонт, реконструкция и изграждане на подстанции и възлови станции на лицензионната територия на Електроразпределение Север АД по обособени позиции, съфинансирана по Модернизационен фонд за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ във връзка с изпълнение на Договор №87 от 23.12.2024 г. между Министерството на енергетиката (МЕ) и Електроразпределение Север АД
Description: Изпълнението на предмета на поръчката предвижда да се извършват услуги по „Изготвяне на проекти за ремонт, реконструкция и изграждане на подстанции и възлови станции“, както следва: Обособена позиция №1 „Изготвяне на проекти за ремонт, реконструкция и изграждане на подстанции и възлови станции на лицензионната територия на Електроразпределение Север АД, като част от проектите на обектите ще бъдат съфинансирани по Модернизационен фонд за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ във връзка с изпълнение на Договор №87 от 23.12.2024 г. между Министерството на енергетиката (МЕ) и Електроразпределение Север АД“. Обособена позиция №2 „Изготвяне на проекти за ремонт, реконструкция и изграждане на възлова станция Дружба, гр. Варна“. Важно!!! Обособена позиция № 2 се възлага по реда, валиден за индивидуалната и стойност на основание чл.21, ал.6 от ЗОП чрез директно възлагане по чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП.
Internal identifier: 596502
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71323100 Electrical power systems design services
5. Lot
Lot: LOT-0001