497911-2026 - Competition
Lithuania – Servers – Duomenų failų saugyklos
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDuomenų failų saugyklos
DescriptionDuomenų saugyklos I pirkimo dalis Nestruktūrizuotų duomenų saugojimo klasteris II pirkimo dalis Duomenų saugykla dienos kopijoms saugoti
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
LotLOT-0001
TitleI pirkimo dalis Nestruktūrizuotų duomenų saugojimo klasteris
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleII pirkimo dalis Duomenų saugykla dienos kopijoms saugoti
Internal identifier2