2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie operatów wodnoprawnych wraz z instrukcją gospodarowania wodą dla obiektów na terenie ZZ Inowrocław
Description: Przedmiotem zadania jest opracowanie operatu wodnoprawnego wraz z instrukcją gospodarowania wodą i opracowanie projektu wniosku o wydanie pozwolenia wodnoprawnego i zatwierdzonej instrukcji gospodarowania wodą na szczególne korzystanie z wód dla obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Inowrocławiu.
Internal identifier: D.ROZ.270.2.61.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hydrowęzeł Pakość
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Jaz Klawek
Internal identifier: Część 2