See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa 10 samochodów elektrycznych - zamówienie udzielane w częściach
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych i dostawczych o napędzie w 100% elektrycznym, rok produkcji 2026, zgodnych z opisami przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącymi załączniki nr 1a (dla cz. 1-8) i 1b (dla cz. 9, 10) do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 10 części: Część 1 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 2 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 3 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 4 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 5 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 6 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 7 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 8 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego, Część 9 – dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego, Część 10 – dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisami przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 1
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 3 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 4 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 5 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 6 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 7 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 – dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 8 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 – dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 9 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 – dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego elektrycznego
Description: Przedmiotem zamówienia w części 10 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego o napędzie w 100% elektrycznym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/820/2026 cz. 10