497990-2026 - Competition
Poland – Wiring sets – Dostawa – najem zestawów aparaturowych do zasilania kombajnów chodnikowych wraz z obsługą serwisową gwarancyjną w całym okresie najmu dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa – najem zestawów aparaturowych do zasilania kombajnów chodnikowych wraz z obsługą serwisową gwarancyjną w całym okresie najmu dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Internal identifierPZP/JSZ/00245/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 31611000 Wiring sets
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1 – Dostawa - najem dwóch zestawów aparaturowych do zasilania dwóch kombajnów chodnikowych wraz z obsługą serwisową gwarancyjną w całym okresie najmu dla ZG Janina.
Internal identifierZamówienie nr 1
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2 – Dostawa - Najem jednego zestawu aparaturowego do zasilania kombajnu chodnikowego wraz z obsługą serwisową gwarancyjną w całym okresie najmu dla ZG Sobieski.
Internal identifierZamówienie nr 2