See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Pārtikas produktu piegāde Talsu novada pašvaldības izglītības iestādēm
Description: Pārtikas produktu piegāde Talsu novada pašvaldības izglītības iestādēm
Internal identifier: TNP 2026/93
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Maize
Lot: LOT-0002
Title: Gaļa un gaļas produkti
Lot: LOT-0003
Title: Piens un piena produkti
Lot: LOT-0004
Title: Augļi un ogas
Lot: LOT-0005
Title: Dārzeņi
Lot: LOT-0006
Title: Lauku platībās audzēti vietējie dārzeņi
Lot: LOT-0007
Title: Bakaleja
Lot: LOT-0008
Title: Saldēta produkcija