2. Procedure
Procedure
Title: Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure voor de instelling van een Dynamisch Aankoopsysteem voor de levering van energie ten behoeve van het Innovatief energie-inkoop verbond Nood-Holland zuid
Description: Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure voor de instelling van een Dynamisch Aankoopsysteem voor de levering van energie ten behoeve van het Innovatief energie-inkoop verbond Nood-Holland zuid 4.500 MWh
Internal identifier: 2026-2028 - 2
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Er is gekozen om een versnelde periode om nog veel mogelijk weken met zon toe te kunnen voegen.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Noord Holland Zuid
Description: Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure voor de instelling van een Dynamisch Aankoopsysteem voor de levering van energie ten behoeve van het Innovatief energie-inkoop verbond Nood-Holland zuid 4.500 MWh elektriciteit. Hier wordt geleverd van 1 maart 2025 tot 1 januari 2026
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
Options:
Description of the options: Ja