498073-2026 - Competition
Romania – Surgical sutures – Fire sutura - Cardiologie Cardiovasculara
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFire sutura - Cardiologie Cardiovasculara
DescriptionFire sutura - Cardiologie Cardiovasculara Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Internal identifier5002142_2026_PAAPD1631929
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33141121 Surgical sutures
5. Lot
LotLOT-0001
TitleSet sutura conform protocolului operator pentru by-pass aorto-coronarian in chirurgia cardiovasculara adulti
DescriptionNatura si cantitatea produselor se regasesc in caietul de sarcini.
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleSet sutura conform protocol operator pentru inlocuire/plastie valvulara in chirurgia cardiovasculara adulti
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleSet sutura conform protocol operator pentru inlocuiri/plastii valvulare multiple in chirurgia cardiovasculara adulti
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleSet sutura conform protocol operator pentru anevrism de aorta ascendenta in chirurgia cardiovasculara adulti
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleSet sutura conform protocol operator pentru inlocuire valvulara si by-pass aorto-coronarian in chirurgia cardiovasculara adulti
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitleSet sutura conform protocol operator pentru malformatii cardiace congenitale la adulti
Internal identifier6
LotLOT-0007
TitleSet sutura conform protocol operator pentru chirurgie vasculara abdominala/toracica
Internal identifier7
LotLOT-0008
TitleSet sutura conform protocol operator pentru chirurgie vasculara periferica
Internal identifier8
LotLOT-0009
TitleFir stimulare temporara monopolar
Internal identifier9
LotLOT-0010
TitleFir stimulare temporara bipolar
Internal identifier10