See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odzieży jednorazowej, obłożeń, serwet.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży jednorazowej, obłożeń, serwet. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 15 pakietów. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich lub niektórych części. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2, który jest jednocześnie formularzem cenowym.
Internal identifier: WCPIT/EA/381-46/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33199000 Medical clothing
Additional classification (cpv): 39518200 Operating-theatre sheets, 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 1 Fartuch barierowy niesterylny
Description: Pakiet nr 1 Fartuch barierowy niesterylny
Internal identifier: Pakiet nr 1 Fartuch barierowy niesterylny
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 2 Fartuchy,czepki niesterylne, maski chirurgiczne, serwety, ochraniacze na obuwie
Description: Pakiet nr 2 Fartuchy,czepki niesterylne, maski chirurgiczne, serwety, ochraniacze na obuwie
Internal identifier: Pakiet nr 2 Fartuchy,czepki niesterylne, maski chirurgiczne, serwety, ochraniacze na obuwie
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 3 Fartuchy, serwety, podkłady, zestawy operacyjne
Description: Pakiet nr 3 Fartuchy, serwety, podkłady, zestawy operacyjne
Internal identifier: Pakiet nr 3 Fartuchy, serwety, podkłady, zestawy operacyjne
Additional classification (cpv): 39518200 Operating-theatre sheets
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 4 Koszula medyczna i majtki jednorazowe dla pacjenta
Description: Pakiet nr 4 Koszula medyczna i majtki jednorazowe dla pacjenta
Internal identifier: Pakiet nr 4 Koszula medyczna i majtki jednorazowe dla pacjenta
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 5 Serweta ochronna i czepek
Description: Pakiet nr 5 Serweta ochronna i czepek
Internal identifier: Pakiet nr 5 Serweta ochronna i czepek
Main classification (cpv): 39518200 Operating-theatre sheets
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 6 Podkłady, pokrowce, prześcieradła, czepki
Description: Pakiet nr 6 Podkłady, pokrowce, prześcieradła, czepki
Internal identifier: Pakiet nr 6 Podkłady, pokrowce, prześcieradła, czepki
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 7 Półmaski ochronne FFP2 i FFP3
Description: Pakiet nr 7 Półmaski ochronne FFP2 i FFP3
Internal identifier: Pakiet nr 7 Półmaski ochronne FFP2 i FFP3
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 8 Maseczki chirurgiczne mocowane na gumki
Description: Pakiet nr 8 Maseczki chirurgiczne mocowane na gumki
Internal identifier: Pakiet nr 8 Maseczki chirurgiczne mocowane na gumki
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 9 Środki ochrony indywidualnej - kombinezon, kaptur
Description: Pakiet nr 9 Środki ochrony indywidualnej - kombinezon, kaptur
Internal identifier: Pakiet nr 9 Środki ochrony indywidualnej - kombinezon, kaptur
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 10 Zestawy serwet do cewnikowania
Description: Pakiet nr 10 Zestawy serwet do cewnikowania
Internal identifier: Pakiet nr 10 Zestawy serwet do cewnikowania
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 11 Mata transferowa
Description: Pakiet nr 11 Mata transferowa
Internal identifier: Pakiet nr 11 Mata transferowa
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 12 Zestaw do transplantacji, zestaw do torakochirurgii, zestaw do VAT/TOR , ocieplacz jednorazowy
Description: Pakiet nr 12 Zestaw do transplantacji, zestaw do torakochirurgii, zestaw do VAT/TOR , ocieplacz jednorazowy
Internal identifier: Pakiet nr 12 Zestaw do transplantacji, zestaw do torakochirurgii, zestaw do VAT/TOR , ocieplacz jednorazowy
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 13 Zestawy do wkłucia pośredniego
Description: Pakiet nr 13 Zestawy do wkłucia pośredniego
Internal identifier: Pakiet nr 13 Zestawy do wkłucia pośredniego
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 14 Zestaw do zakładania portów
Description: Pakiet nr 14 Zestaw do zakładania portów
Internal identifier: Pakiet nr 14 Zestaw do zakładania portów
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 15 Zestawy operacyjne
Description: Pakiet nr 15 Zestawy operacyjne
Internal identifier: Pakiet nr 15 Zestawy operacyjne