See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Čiščenje poslovnih prostorov ZGS po sklopih v letih 2027 in 2028 po 24 sklopih
Description: Čiščenje poslovnih prostorov ZGS po sklopih v letih 2027 in 2028 po sklopih
Internal identifier: JN-77025 (430-1001/2026)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CE ZGS: CE LJUBLJANA in PISARNE (PROJEKTI)
Description: CE ZGS: CE LJUBLJANA in PISARNE (PROJEKTI)
Internal identifier: 510326
Additional classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Lot: LOT-0002
Title: Sklop 2 - OE TOLMIN: KE BOVEC, KE TOLMIN in OE TOLMIN
Description: Sklop 2 - OE TOLMIN: KE BOVEC, KE TOLMIN in OE TOLMIN,
Internal identifier: 510381
Lot: LOT-0003
Title: Sklop 3 - OE TOLMIN: KE IDRIJA, KE CERKNO in revirna pisarna Revir Črni Vrh in Nadrt
Description: Sklop 3 - OE TOLMIN: KE IDRIJA, KE CERKNO in revirna pisarna Revir Črni Vrh in Nadrt
Internal identifier: 510382
Lot: LOT-0004
Title: Sklop 4 - 04 OE TOLMIN: KE GORICA, KE AJDOVŠČINA
Description: Sklop 4 - 04 OE TOLMIN: KE GORICA, KE AJDOVŠČINA
Internal identifier: 510383
Lot: LOT-0005
Title: Sklop 5 - OE BLED: OE BLED, Ljubljanska 19, Bled , KE: RADOVLJICA, POKLJUKA, JESENICE, BOHINJ; REV.: KR. GORA; UČILNICA IN DELAVNICA IZOBR. CENTRA
Description: Sklop 5 - OE BLED: OE BLED, Ljubljanska 19, Bled , KE: RADOVLJICA, POKLJUKA, JESENICE, BOHINJ; REV.: KR. GORA; UČILNICA IN DELAVNICA IZOBR. CENTRA
Internal identifier: 510384
Lot: LOT-0006
Title: Sklop 6 - 06 OE KRANJ: KE: ŽELEZNIKI, ZALI LOG, KE ŽELEZNIKI, KE ŽELEZNIKI in KE POLJANE, KE POLJANE
Description: Sklop 6 - 06 OE KRANJ: KE: ŽELEZNIKI, ZALI LOG, KE ŽELEZNIKI, KE ŽELEZNIKI in KE POLJANE, KE POLJANE
Internal identifier: 510385
Lot: LOT-0007
Title: Sklop 7 - OE KRANJ: KE TRŽIČ in skupno stopnišče, KE KRANJ, KE PREDDVOR, KE PREDDVOR- POTOČE, GOZDNA UČILNICA BESNICA; OE KRANJ in in LPJ Kozorog Kamnik
Description: Sklop 7 - OE KRANJ: KE TRŽIČ in skupno stopnišče, KE KRANJ, KE PREDDVOR, KE PREDDVOR- POTOČE, GOZDNA UČILNICA BESNICA; OE KRANJ in in LPJ Kozorog Kamnik
Internal identifier: 510386
Lot: LOT-0008
Title: Sklop 8 - OE LJUBLJANA: KE: VRHNIKA, ŠKOFLJICA, LOGATEC, KAMNIK, DOMŽALE ; REV.: PRESERJE, MEDVODE, HORJUL IVANČNA GORICA
Description: Sklop 8 - OE LJUBLJANA: KE: VRHNIKA, ŠKOFLJICA, LOGATEC, KAMNIK, DOMŽALE ; REV.: PRESERJE, MEDVODE, HORJUL IVANČNA GORICA
Internal identifier: 510387
Lot: LOT-0009
Title: Sklop 9 - OE LJUBLJANA: KE LITIJA
Description: Sklop 9 - OE LJUBLJANA: KE LITIJA
Internal identifier: 510388
Lot: LOT-0010
Title: Sklop 10 - OE LJUBLJANA: KE ZAGORJE
Description: Sklop 10 - OE LJUBLJANA: KE ZAGORJE
Internal identifier: 510389
Lot: LOT-0011
Title: Sklop 11 - OE POSTOJNA: OE in KE POSTOJNA, KE POSTOJNA RP PIVKA, KE BUKOVJEKE, KNEŽAK,KE KNEŽAK RP IL. BISTRICA, INF. IZOB. SREDIŠČE MAŠUN, KE CERKNICA, KE STARI
Description: Sklop 11 - OE POSTOJNA: OE in KE POSTOJNA, KE POSTOJNA RP PIVKA, KE BUKOVJEKE, KNEŽAK,KE KNEŽAK RP IL. BISTRICA, INF. IZOB. SREDIŠČE MAŠUN, KE CERKNICA, KE STARI
Internal identifier: 510390
Lot: LOT-0012
Title: Sklop 12 - OE KOČEVJE: KE RIBNICA; KE TRAVNA GORA revirna pisarna Draga; KE VELIKE LAŠČE: pisarne, hodnik, sanitarije; OE KOČEVJE, KE ROG, KE PUGLED: • hodnik
Description: Sklop 12 - OE KOČEVJE: KE RIBNICA; KE TRAVNA GORA revirna pisarna Draga; KE VELIKE LAŠČE: pisarne, hodnik, sanitarije; OE KOČEVJE, KE ROG, KE PUGLED: • hodnik
Internal identifier: 510391
Lot: LOT-0013
Title: Sklop 13 - OE NOVO MESTO: KE ŽUŽEMBERK, KE SEMIČ-METLIKA, RV METLIKA, KE SEMIČ-METLIKA+ predavalnica, KE TREBNJE, KE NOVO MESTO, KE STRAŽA- PODTURN (lokacija,
Description: Sklop 13 - OE NOVO MESTO: KE ŽUŽEMBERK, KE SEMIČ-METLIKA, RV METLIKA, KE SEMIČ-METLIKA+ predavalnica, KE TREBNJE, KE NOVO MESTO, KE STRAŽA- PODTURN (lokacija,
Internal identifier: 510392
Lot: LOT-0014
Title: Sklop 14 - OE BREŽICE: KE KOSTANJEVICA, KE RAD.-MOKR. r. pisarna. RADEČE, KE RADEČE - MOKRONOG, KE BREŽICE, r.pis. SENOVO, OE BREŽICE
Description: Sklop 14 - OE BREŽICE: KE KOSTANJEVICA, KE RAD.-MOKR. r. pisarna. RADEČE, KE RADEČE - MOKRONOG, KE BREŽICE, r.pis. SENOVO, OE BREŽICE
Internal identifier: 510393
Lot: LOT-0015
Title: Sklop 15 - OE CELJE: OE CELJE in KE Celje+ WC+hodnik, skladiščni prostor, sejna soba, KE ROG. SLATINA, pisarna Šentjur, KE SLOV. KONJICE -2 prazni pisarni+sejna
Description: Sklop 15 - OE CELJE: OE CELJE in KE Celje+ WC+hodnik, skladiščni prostor, sejna soba, KE ROG. SLATINA, pisarna Šentjur, KE SLOV. KONJICE -2 prazni pisarni+sejna
Internal identifier: 510394
Lot: LOT-0016
Title: Sklop 16 - OE NAZARJE: KE LUČE, KE ŠOŠTANJ, KE GORNJI GRAD, OE NAZARJE+RP NAZARJE, RP LJUBNO
Description: Sklop 16 - OE NAZARJE: KE LUČE, KE ŠOŠTANJ, KE GORNJI GRAD, OE NAZARJE+RP NAZARJE, RP LJUBNO
Internal identifier: 510395
Lot: LOT-0017
Title: Sklop 17 - OE SLOVENJ GRADEC: KE: DRAVOGRAD, RADLJE, SLOV. GRADEC, MISLINJA, ČRNA; OE S. GRADEC, OE S. GRADEC: klet, arhiv, garaža:
Description: Sklop 17 - OE SLOVENJ GRADEC: KE: DRAVOGRAD, RADLJE, SLOV. GRADEC, MISLINJA, ČRNA; OE S. GRADEC, OE S. GRADEC: klet, arhiv, garaža:
Internal identifier: 510396
Lot: LOT-0018
Title: Sklop 18 - OE MARIBOR: KE: PODVLEKA, LOVRENC, RUŠE
Description: Sklop 18 - OE MARIBOR: KE: PODVLEKA, LOVRENC, RUŠE
Internal identifier: 510397
Lot: LOT-0019
Title: Sklop 19 - OE MARIBOR: KE: PTUJ, ORMOŽ
Description: Sklop 19 - OE MARIBOR: KE: PTUJ, ORMOŽ
Internal identifier: 510398
Lot: LOT-0020
Title: Sklop 20 - OE MARIBOR : OE MARIBOR in KE Maribor Pernica
Description: Sklop 20 - OE MARIBOR : OE MARIBOR in KE Maribor Pernica
Internal identifier: 510399
Lot: LOT-0021
Title: Sklop 21 - OE MURSKA SOBOTA: KE PETROVCI, OE MURSKA SOBOTA, KE MURSKA SOBOTA
Description: Sklop 21 - OE MURSKA SOBOTA: KE PETROVCI, OE MURSKA SOBOTA, KE MURSKA SOBOTA
Internal identifier: 510400
Lot: LOT-0022
Title: Sklop 22 - OE MURSKA SOBOTA: LPN FAZAN, BELTINCI; LPN FAZAN - HLADILNICA
Description: Sklop 22 - OE MURSKA SOBOTA: LPN FAZAN, BELTINCI; LPN FAZAN - HLADILNICA
Internal identifier: 510401
Lot: LOT-0023
Title: Sklop 23 - OE MURSKA SOBOTA: LPN KOMPAS-PESKOVCI (POSL PROSTOR)
Description: Sklop 23 - OE MURSKA SOBOTA: LPN KOMPAS-PESKOVCI (POSL PROSTOR)
Internal identifier: 510402
Lot: LOT-0024
Title: Sklop 24 - OE SEŽANA: OE SEŽANA, arhiv, kurilnica, REVIRJI: GORIŠKO, DIVAČA, SENOŽEČE, VREMŠČICA, PODGRAD, ŠAVRINI, ČRNI KAL, KE KOZINA KE ILIRSKA BISTRICA,
Description: Sklop 24 - OE SEŽANA: OE SEŽANA, arhiv, kurilnica, REVIRJI: GORIŠKO, DIVAČA, SENOŽEČE, VREMŠČICA, PODGRAD, ŠAVRINI, ČRNI KAL, KE KOZINA KE ILIRSKA BISTRICA,
Internal identifier: 510403