2. Procedure
Procedure
Title: CAF villamosok fékhidraulika egységeinek javítása
Description: CAF villamosok fékhidraulika egységeinek javítása, vállalkozási keretszerződés keretében (szolgáltatás megrendelés) Teljes mennyiség (tervezetten): 80 darab/24 hónap. Javítás során a fékhidraulika egységek eredeti kialakítását, működőképességét és műszaki paramétereit kell helyreállítani. A feladatok ismertetését a közbeszerzési útmutató (a továbbiakban: Útmutató) 1. számú melléklete („Ajánlati árak táblázata”, a továbbiakban: Ártáblázat), a részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás (a továbbiakban: Műszaki leírás) tartalmazza.
Internal identifier: EKR001397112026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50221400 Repair and maintenance services of locomotive brakes and brake parts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: CAF villamosok fékhidraulika egységeinek javítása, vállalkozási keretszerződés keretében (szolgáltatás megrendelés) Teljes mennyiség (tervezetten): 80 darab/24 hónap. Javítás során a fékhidraulika egységek eredeti kialakítását, működőképességét és műszaki paramétereit kell helyreállítani. A feladatok ismertetését az Ártáblázat, a részletes műszaki követelményeket a Műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. Az Ártáblázatban megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján, 12 hónap időtartamra kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati mennyiségek. A tapasztalati mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az általános forgalmi adó nélküli ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében beszerzett mennyiségek ezen tapasztalati adatoktól eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő szerződés mellékletében csak az egységárak kerülnek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződésben rögzítésre kerülő keretösszeg 70%-a összértékű megrendelés kiadására kötelezettséget vállal. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. Ajánlattevőnek ajánlatában cégszerűen aláírtan nyilatkoznia kell, hogy: • rendelkezik a javítások elvégzéséhez szükséges eszközökkel, célgépekkel, megfelelő szakemberekkel; • Ajánlattevő vagy a javítást végző alvállalkozója rendelkezik a Műszaki leírásban részletezett javítási utasítással/technológiával és vállalja, hogy szerződés hatályba lépését követő 15 naptári napon belül a javítási utasítást/technológiát Ajánlatkérő részére bemutatja; • a teljesítési határidőről, mely nem lehet több mint 120 naptári nap; • az Ajánlatkérő részére lehetőséget biztosít a szerződéses időszakban a javításközi ellenőrzésre, melyhez minden eszközt és feltételt biztosít; • a javítandó alkatrészek teljesítés helyéről történő elszállítását, valamint a javított és kiszerelt alkatrészek, visszaszállítását térítésmentesen vállalja; • a javított alkatrészek épségének megóvását a fuvarozás és tárolás időtartama alatt biztosítja, a csomagolás az alkatrészt por, víz és egyéb szennyeződések bejutása ellen védi; • a javított alkatrészeket mérési jegyzőkönyvvel látja el, a Műszaki leírásban előírt tartalommal; • vállalja, hogy a javítás keretében kiszerelt és lecserélt alkatrészeket a javított alkatrésszel egyidőben az Ajánlatkérőnek átadja; • tudomásul veszi, hogy - ajánlatkérő a megrendeléseket kizárólag e-mailen küldi, melynek érdekében nyertessége esetén biztosítja, hogy a megrendeléseket egyetlen e-mail címen fogadja, - a megrendelés nyertes ajánlattevővel történő közlése napja a megrendelés ajánlatkérő által, ezen email címre történő kiküldés napja, valamint a nyertes ajánlattevő köteles biztosítani, hogy a megrendelés fogadása az általa meghatározott email címen az ajánlatkérő általi kiküldés napján megtörténjen; • a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény 3. § (1) bekezdésben foglaltak szerinti átlátható szervezetnek minősül, vállalja, hogy ajánlatkérő felhívására ezt igazolja, az átláthatóságot az eljárás eredményeként megkötött szerződés fennállása alatt folyamatosan biztosítja, változás esetén ajánlatkérőt a változásról írásban haladéktalanul értesíti, továbbá tudomásul veszi, hogy ezen kötelezettségek megszegése esetén ajánlatkérő jogosult a szerződést azonnali hatállyal felmondani valamint, hogy a valótlan tartalmú nyilatkozat alapján kötött szerződés semmis; • az ajánlatkérő honlapján találhatószemélyes adatkezeléssel kapcsolatos tájékoztatóban foglaltakat (https://www.bkv.hu/hu/content/adatvedelmi_tajekoztatas_besz) megismerte és azt a szerződés megkötése és teljesítése során eljáró munkavállalóival, illetve az érdek- és tevékenységi körében azzal kapcsolatban eljáró egyéb személyekkel is ismertette; • az ajánlatkérőnek nyújtott szolgáltatások kapcsán adatfeldolgozónak minősül-e. A nyilatkozat az Útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével is teljesíthető. Ajánlattevőnek ajánlatában nyilatkoznia kell, hogy ajánlata tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom. Amennyiben a tilalom nem áll fenn Ajánlattevőnek EKR űrlap benyújtásával kell nyilatkoznia. A tilalom fennállása vagy részleges fennállása esetén Ajánlattevőnek az Útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével kell nyilatkoznia.
Internal identifier: EKR001397112026/1