2. Procedure
Procedure
Title: Dostavba radnice ve Zlíně I. etapa
Description: Předmětem veřejné zakázky je realizace I. etapy dostavby radnice ve Zlíně, která zahrnuje stavební práce na následujících objektech: • SO 00.1 Odstraňovaný objekt č.p. 10 a dvorní objekty č.p. 12 • SO 00.2 Odstraňovaný objekt č.p. 15 • SO 01 Objekt A – stavební úpravy č.p. 12 • SO 02 Objekt B – novostavba č.p. 10 • SO 05 Venkovní úpravy • SO 06 Dešťová kanalizace • SO 07 Přípojky a přeložky • SO 08 Trafostanice a přípojka VN Bližší popis předmětu a technických podmínek plnění veřejné zakázky je vymezen projektovými dokumentacemi pro provádění stavby, zpracovanými pro zadavatele generálním projektantem Apropos Architects s.r.o., IČO: 05410509. Požadavky na rozsah předmětu plnění jsou podrobně specifikovány v technických podkladech, které jsou přílohou zadávací dokumentace č. 1 – Projektová dokumentace, v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který je přílohou zadávací dokumentace č. 2, a dále v obchodních podmínkách veřejné zakázky – Smlouvě o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace č. 3 a Smlouvě o poskytování následné péče o výsadbu, která tvoří přílohu zadávací dokumentace č. 4.
Internal identifier: N006/26/V00018740
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dle § 56 ZZVZ. Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění způsobem podle § 212, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel nesmí s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách jednat. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45111100 Demolition work, 45111000 Demolition, site preparation and clearance work, 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45454100 Restoration work, 45213150 Office block construction work, 45233200 Various surface works, 45233160 Paths and other metalled surfaces, 45112710 Landscaping work for green areas, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45454100 Restoration work, 45111000 Demolition, site preparation and clearance work, 45111100 Demolition work, 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45213150 Office block construction work, 45233200 Various surface works, 45233160 Paths and other metalled surfaces, 45112710 Landscaping work for green areas, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Options:
Description of the options: Vyhrazené změny jsou popsány ve Smlouvě o dílo a její příloze.