498199-2026 - Competition
Poland – Cardiac valve – Dostawa wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych procedur naczyniowych i kardiologicznych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych procedur naczyniowych i kardiologicznych
DescriptionDostawa wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych procedur naczyniowych i kardiologicznych między innymi: stenty, stentgrafty, zastawki aortalne rozprężalne na balonie, zastawki aortalne samorozoprężalne, zastawki płucne do zabiegów TPVI, samorozprężalne zastawki płucne, cewniki, prowadniki sterowalne, cewniki balonowe, cewniki prowadzące, cewniki przedłużające, cewniki do colaterali, cewniki do fibrynolizy, cewniki pokryte lekiem, cewniki uwalniające lek, mikrocewniki zbrojone i dwuświatłowe, cewniki wspierające, prowadniki do zabiegów TAVI, koszulki diagnostyczne, prowadniki do trombektomii, prowadniki obwodowe, kaniule żylne, ssawki perikardialne, igły do kardioplegii, koszulki naczyniowe i z zastawką, inflatory, introducery, sondy, stentGrafty obwodowe, stenty powlekane, stenty wieńcowe, stenty na balonie, zestawy aspiracyjne, koszulki prowadzące, elektrody, zamykacze naczyniowe i inne.)
Internal identifierDZ.271.62.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedurePostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 21.11.2026 r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33182220 Cardiac valve
Additional classification (cpv): 33111710 Angiography supplies, 33111730 Angioplasty supplies, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits, 33184200 Vascular prostheses, 33184500 Coronary endoprostheses, 33141220 Cannulae
5. Lot
LotLOT-0002
TitlePakiet 1
DescriptionZastawka aortalna samorozprężalna śródpierścieniowa nitinolowa wszczepiana przez tętnicę udową 100 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 1p
LotLOT-0003
TitlePakiet 2
DescriptionProwadnik do zabiegów TAVI 250 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 2p
Main classification (cpv): 33111710 Angiography supplies
LotLOT-0004
TitlePakiet 3
DescriptionCewnik balonowy do pomiaru średnicy ubytku wewnątrzsercowego 50 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 3p
Main classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies
LotLOT-0005
TitlePakiet 4
Description1 Prowadnik obwodowy do CTO 100 sztuk 2 Prowadnik do trombektomii mechanicznej 70 sztuk 3 Prowadnik do naczyń obwodowych BTK, ATK 70 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 4p
LotLOT-0006
TitlePakiet 5
DescriptionZastawka aortalna rozprężana na balonie 100 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 5p
LotLOT-0007
TitlePakiet 6
Description1 Sonda FFR/IFR 500 sztuk 2 Sonda IVUS 1000 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 6p
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
LotLOT-0008
TitlePakiet 7
DescriptionCewnik do fibrynolizy 250 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 7p
LotLOT-0009
TitlePakiet 8
DescriptionSamorozprężalna zastawka płucna 10 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 8p
LotLOT-0010
TitlePakiet 9
Description1 Elektroda do czasowej stymulacji serca 200 sztuk 2 Elektroda do czasowej stymulacji serca z balonikiem 150 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 9p
LotLOT-0011
TitlePakiet 10
Description1 Cewnik balonowy OTW kompatybilny z prowadnikiem 0,014 200 sztuk 2 Cewnik balonowy OTW kompatybilny z prowadnikiem 0,018 200 sztuk 3 Cewnik balonowy OTW kompatybilny z prowadnikiem 0,035 200 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 10p
LotLOT-0012
TitlePakiet 11
Description1 Cewnik balonowy kompatybilny z prowadnikiem 0,018" 20 sztuk 2 Introducer zbrojony do naczyń obwodowych 300 sztuk 3 Cewnik balonowy kompatybilny z prowadnikiem 0,014" (BTK) 20 sztuk 4 Cewnik balonowy kompatybilny z prowadnikiem 0,035" 20 sztuk 5 Cewnik balonowy uwalniający lek kompatybilny z prowadnikiem 0,018" (SFA, BTK) 10 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 11p
Additional classification (cpv): 33111710 Angiography supplies
LotLOT-0013
TitlePakiet 12
DescriptionStent wieńcowy bioresorbowalny 100 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 12p
Main classification (cpv): 33184500 Coronary endoprostheses
LotLOT-0014
TitlePakiet 13
Description1 Koszulka naczyniowa z zastawką 1000 sztuk 2 Koszulka naczyniowa z zastawką i markerem cieniującym 1000 sztuk 3 Koszulka naczyniowa z zastawką od 10 [F] 500 sztuk 4 Sterylny, samoprzylepny organizer na prowadniki naczyniowe 20 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 13p
LotLOT-0015
TitlePakiet 14
Description1 Stent na balonie dedykowany do zwężeń i niedrożności tętnic trzewnych i obwodowych kompatybilny z prowadnikiem 0,035" 20 sztuk 2 Stent na balonie dedykowany do zwężeń i niedrożności tętnic trzewnych i obwodowych kompatybilny z prowadnikiem 0,018" 20 sztuk 3 Stentgraft obwodowy dedykowany do zwężeń i niedrożności tętnic trzewnych i obwodowych o długości 77-78 mm 10 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 14p
Main classification (cpv): 33184200 Vascular prostheses
LotLOT-0016
TitlePakiet 15
DescriptionCewnik balonowy do PCI pokryty lekiem sirolimusem 50 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 15p
LotLOT-0017
TitlePakiet 16
Description1 Przezcewnikowy system do implantacji zastawki trójdzielne 10 sztuk 2 Przezcewnikowy system do naprawy zastawki mitralnej 10 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 16p
LotLOT-0018
TitlePakiet 17
Description1 Zamykacz naczyniowy do naczyń 70 sztuk 2 Miernik głębokości 10 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 17p
LotLOT-0019
TitlePakiet 18
DescriptionKoszulka diagnostyczna wprowadzająca 90 cm 100 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 18p
LotLOT-0020
TitlePakiet 19
Description1 Kaniula żylna do małoinwazyjnych videotorakoskopowych operacji zastawek serca 150 sztuka 2 Ssawka perikardialna do zabiegów małoinwazyjnych 80 sztuka 3 Igła do kardioplegii do zabiegów małoinwazyjnych 80 sztuka
Internal identifierDZ.271.62.2026 19p
Main classification (cpv): 33141220 Cannulae
LotLOT-0021
TitlePakiet 20
Description1 Cewnik balonowy NC dedykowany do techniki proksymalnej i dystalnej optymalizacji 100 sztuk 2 Jednoświatłowy mikrocewnik w systemie OTW do rekanalizacji CTO 50 sztuk 3 Cewnik przedłużający dla cewnika prowadzącego w systemie RX 50 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 20p
LotLOT-0022
TitlePakiet 21
DescriptionStent powlekany do naczyń obwodowych samorozprężalny 20 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 21p
LotLOT-0023
TitlePakiet 22
DescriptionZestaw do kaniulacji naczyniowej do zabiegów TAVI 30 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 22p
LotLOT-0024
TitlePakiet 23
DescriptionZastawka płucna dedykowana zabiegom TPVI 15 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 23p
LotLOT-0025
TitlePakiet 24
Description1 Zestaw aspiracyjny 10 sztuk 2 Separator do trombektomii 10 sztuk 3 Zbiornik 10 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 24p
Additional classification (cpv): 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits
LotLOT-0026
TitlePakiet 25
DescriptionKoszulka naczyniowa dwuświatłowa 100 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 25p
LotLOT-0027
TitlePakiet 26
Description1 Cewnik prowadzący do PTA tętnic szyjnych 100 sztuk 2 Cewnik prowadzący do dystalnego dostępu 25 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 26p
LotLOT-0028
TitlePakiet 27
Description1 Prowadzące koszulki cienkościenne 10cm 100 sztuk 2 Prowadzące koszulki cienkościenne 25cm 100 sztuk 3 Prowadzące koszulki cienkościenne od 45cm 100 sztuk 4 Inflator wysokociśnieniowy 50 sztuk 5 Cewnik balonowy wysokociśnieniowy, ultra niepodatny 50 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 27p
LotLOT-0029
TitlePakiet 28
Description1 Prowadnik do colaterali 40 sztuk 2 Mikrocewnik dwuświatłowy 40 sztuk 3 Prowadniki sterowalne do zabiegów CTO 40 sztuk 4 Mikrocewnik zbrojony 30 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 28p
LotLOT-0030
TitlePakiet 29
DescriptionCewnik wspierający, do udrażniania CTO 200 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 29p
LotLOT-0031
TitlePakiet 30
Description1 Prowadnik naczyniowy stalowy o najwyższej sztywności 600 sztuk 2 Prowadnik naczyniowy o najwyższj sztywności do stentgraftów 500 sztuk
Internal identifierDZ.271.62.2026 30p