2. Procedure
Procedure
Title: Αποψίλωση οικοπέδων και κλάδευση υψηλών δέντρων _ ΟΜΑΔΕΣ Α & Β συνολικής εκτιμώμενης αξίας 382.973,00€ (μη συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α 24%) - 474.886,52€ (συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α 24%)
Description: Αποψίλωση οικοπέδων και κλάδευση υψηλών δέντρων _ ΟΜΑΔΕΣ Α & Β συνολικής εκτιμώμενης αξίας 382.973,00€ (μη συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α 24%) - 474.886,52€ (συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α 24%)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services
Additional classification (cpv): 77341000 Tree pruning
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ομάδα Α:Υπηρεσίες Αποψίλωσης Οικοπέδων ,εκτιμώμενης αξίας 242.973,00 πλέον ΦΠΑ 24% 58.313,52€
Description: Ομάδα Α:Υπηρεσίες Αποψίλωσης Οικοπέδων ,εκτιμώμενης αξίας 242.973,00 πλέον ΦΠΑ 24% 58.313,52€
Additional classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services
Lot: LOT-0007
Title: Ομάδα Β: Κλάδευση υψηλών δέντρων, εκτιμώμενης αξίας 140.000,00€ πλέον ΦΠΑ ΦΠΑ 24% 33.600,00€
Description: Ομάδα Β: Κλάδευση υψηλών δέντρων, εκτιμώμενης αξίας 140.000,00€ πλέον ΦΠΑ ΦΠΑ 24% 33.600,00€
Main classification (cpv): 77341000 Tree pruning