498352-2026 - Competition
Croatia – Construction work for pharmaceutical plant – Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
TitleDogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju
DescriptionPredmet nabave je dogradnja već postojećeg proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje sagrađenog sukladno, po sustavu „ključ u ruke“. Već postojeći farmaceutski objekt koji je izgrađen nalazi se na građevinskoj čestici 5861/459 K.O. Dugopolje, dok će se na čest.zem. 5861/338 K.O. Dugopolje izvoditi radovi izgradnje objekta koji su predmet nabave, a koji objekt će biti funkcionalno i tehnološki spojen sa već postojećim objektom te će činiti jednu funkiconalnu cjelinu. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifierMV-2026/79
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45253500 Construction work for pharmaceutical plant
5. Lot
LotLOT-0000