2. Procedure
Procedure
Title: Leerroutes inburgering B1 en Z route
Description: Deze aanbesteding heeft als doel om met één partij een Raamovereenkomst af te sluiten voor het aanbieden van de leerroutes (taaltrajecten) inburgering B1- en Z-route inclusief alfabetisering, Kennis van de Nederlandse Maatschappelijk (KNM) en theorie Module Arbeidsmarkt Participatie (MAP) voor de gemeente Venray binnen de wet Inburgering 2021. Maximaal 6 jaar (2 jaar met optie tot vier keer 1 jaar verlengen)
Internal identifier: RenS-MO 2026-02
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Dit betreft een openbare procedure voor een SAS dienst met Nederlands als voertaal, zowel tijdens de aanbesteding als uitvoering van de opdracht. Zie inschrijvingsleidraad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80580000 Provision of language courses
Additional classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Na de initiële looptijd van twee kan de overeenkomst met vier maal één jaar worden verlengd.