498385-2026 - Competition
Bulgaria – Boats – ДОСТАВКА НА УЧЕБНО МОТОРНО-ВЕТРОХОДНО ПЛАВАТЕЛНО СРЕДСТВО
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДОСТАВКА НА УЧЕБНО МОТОРНО-ВЕТРОХОДНО ПЛАВАТЕЛНО СРЕДСТВО
DescriptionЦел на обществената поръчка е доставка на учебно моторно-ветроходно плавателно за нуждите на практическото обучение и плавателна практика на курсантите и студентите.То следва да позволява реално отработване на широк спектър от навигационни и ветроходни задачи и маневри при сложни хидрометеорологични условия. ​​​​​​​
Internal identifier596685
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34520000 Boats
5. Lot
LotLOT-0001