2. Procedure
Procedure
Title: Wyprodukowanie oraz dostawa nowych pakietów powitalnych dla noworodków na rzecz podmiotów leczniczych, dla których Zamawiający jest organem tworzącym lub w których posiada udziały
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa maksymalnie 12 000 sztuk nowych pakietów powitalnych dla noworodków na rzecz podmiotów leczniczych, dla których Samorząd Województwa Mazowieckiego jest podmiotem tworzącym lub w których posiada udziały, w tym zamówienie podstawowe obejmujące 7 678 sztuk oraz maksymalnie 4 322 sztuki realizowane na warunkach zamówienia podstawowego w ramach przewidzianej opcji - według załącznika nr 1 oraz załącznika nr 2 do SWZ.
Internal identifier: OR-D-III.272.70.2026.AB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33750000 Baby care products
Additional classification (cpv): 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes, 33700000 Personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: W przypadku zwiększenia zapotrzebowania Zamawiającego na pakiety powitalne w trakcie trwania umowy Zamawiający będzie miał możliwość uruchomienia opcji polegającej na zwiększeniu liczby czeków objętych przedmiotem umowy, określonej w projektowanych postanowieniach umowy, nie więcej niż o 4322 sztuki dodatkowych pakietów powitalnych. Zamówienie w opcji rozliczone zostanie po cenach przewidzianych dla zamówienia podstawowego. Zamawiający powiadomi Wykonawcę w formie pisemnej o uruchomieniu opcji najpóźniej w terminie do 60 dni przed zakończeniem terminu obowiązywania umowy. Ilość asortymentu zamawianego w opcji lub jej części będzie określana szczegółowo przez Zamawiającego w zamówieniach, które przekaże Wykonawcy.