2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa zabawek dla dzieci od pierwszego dnia życia, w formie miękkiej przytulanki wyposażonej w elementy sensoryczne do Zespołu Żłobków m.st Warszawy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zabawek dla dzieci od pierwszego dnia życia, w formie miękkiej przytulanki wyposażonej w elementy sensoryczne.
Internal identifier: ZP.26.31.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37520000 Toys
5. Lot
Lot: LOT-0001